Дива із непотрібних речей

Кожен з нас впливає на процеси, які відбуваються на планеті Земля. Вкрай важливо, щоб цей вплив був благотворним, а не руйнівним. За останні три десятиліття людство використало третину наявних на Землі ресурсів. Щороку витрати збільшуються на 1,5%, тому такого важливого значення набувають вторинна переробка сировини, економія корисних копалин, пошуки альтернатив.

Освітній простір Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (директор Ніна Товкун) спрямований на екологізацію, що проявляється в щоденній освітній діяльності гуртків  та масовій роботі.

 У листопаді весь світ відзначає День вторинної переробки відходів. Щоб  привернути увагу жителів міста до соціальних та економічних переваг екологічних технологій переробки вторинної сировини та показати можливості надання другого життя побутовим відходам, які втратили своє призначення, у БХТДЮМ відкрилася виставка «Дива із непотрібних речей». Приголомшує розмах творчої думки вихованців! Тут можна побачити вироби із одноразового посуду, картонних коробок, старих газет та книг,пластикових пляшок та кришечок, обрізків тканини, комп`ютерних дисків та багато іншого. Так як матеріал для виготовлення виробів досить таки неординарний, то готові поробки вийшли креативними і незвичайними. Ви тільки спробуйте відгадати, із чого зроблені такі барвисті панно, милі тюльпанчики, чарівні груші, та веселі звірята. Тут є  ціла колекція джинсових сумок, в яких тільки пізніше впізнаєш свої старі джинси. А кухонні прихватки, підставочки, різного роду органайзери, гольнички із обрізків тканини  та картону чи пластику стануть у нагоді кожній господині. На  веселого жирафа, поважного пінгвіна, загадкового посіпаку та різноманітні атрибути для дитячих розваг перетворилися пластикові пляшки. Із старого скла вийшли привабливі вітражі, а із музичних платівок – декоративні тарілі, розписані Петриківкою. Із картонних коробок та паперу для упаковки постали цілі сюжетні композиції!  Ви здивуєтеся, коли дізнаєтесь, що для виготовлення великих пуфів знадобилися тільки пластикові пляшки та старі штори. Мрію всіх рукодільниць втілює комплект коробок для рукоділля, виготовлених із картонних ящиків та оздоблених чохлами із старих портьєр!

Дива із незвичайних речей створювали вихованці гуртків «Дизайн композицій»( керівник Тетяна Буторіна); «Сувенір» ( керівник Світлана Кондратенко); «Майстриня» ( керівник Лідія Висовень); «Крій та шиття» ( керівник Людмила Щава); «Паперопластика» ( керівник Ніна Товкун) та студії образотворчого мистецтва  «Art day» (керівник Марія Маркович).

Запрошуємо вас відвідати віртуальний варіант виставки «Дива із непотрібних речей». Вихованці та педагоги Переяславського будинку художньо творчості дітей, юнацтва та молоді закликають усіх: «Перш, ніж викидати сміття, подумайте, може, на перший погляд вже непотрібним речам ви зможете дати друге життя, тим самим не тільки прикрасити свій будинок, але і зберегти планету!»

https://youtu.be/_uMZGwZkkHs

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker