Дякуємо за турботу і піклування

Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді – осередок дитячого натхнення та успіхів. Усі учасники освітнього процесу БХТДЮМ прагнуть створити креативний, пізнавальний  та сучасний освітній простір.

А ще наш заклад відзначається майже домашнім затишком, чистотою та порядком. І все це завдяки сумлінним та відповідальним працівникам, нашим феям затишку Раїсі Іванівні Рутвян та Світлані Василівні Розовик!

Широке коло обов`язків виконують наші феєчки:  прибирають  навчальні кабінети, зали, коридори, сходи, санвузли, витирають пил, підмітають і миють вручну стіни, підлогу, стелю, віконні рами і скло, дверні блоки, меблі та килимові вироби, чистять та дезінфікують раковини та інше санітарно-технічне устаткування. В канікулярний час займаються генеральним прибиранням та косметичним ремонтом: фарбування стін, стелі, дверей приміщення БХТДЮМ, щоб підготувати його до навчального року. А зараз, в час пандемії, Раїсі Іванівні та Світлані Василівні доводиться більше працювати, щоб виконувати особливі  санітарні норми. І результат їх праці – завжди відмінний.

Ми дякуємо  Вам за сяючу чистоту в нашому Будинку творчості!

А ще дякуємо за материнську турботу і піклування про всіх гуртківців, адже ви не пройдете повз дитини, яка чимось засмучена, забула свій розклад чи намагається зробити зачіску перед виступом на сцені. Спасибі за сприяння під час проведення масових заходів чи окремих занять гуртків. Ви ніколи не відмовили у допомозі під час виготовлення декорацій для сцени та приміщення чи сценічних костюмів учасників вистав, матеріалів до занять  та навіть проведення квестів, годин дозвілля чи розваг! До вас нерідко звертаються за порадами педагоги, гуртківці та їх батьки. Ви дійсно є учасниками освітнього процесу Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді! Ми щиро раді, що ви поряд з нами. Цінуємо і шануємо Вашу роботу. Бажаємо Вам сили, здоров`я та бажання працювати разом із нами!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker