Сучасне життя вимагає від нас постійного руху. Та дорослим не варто забувати, що дітям необхідно живе спілкування та підтримка з боку найрідніших людей. Але батьки вихованців вокальної студії «Акорд» завжди знаходять час, для того, щоб провести його зі своїми дітьми. Прикладом цього є участь батьків та вихованців «Акорду» в творчому експерименті, який проводила керівник студії – Порфір`єва Анна Валеріївна. І дорослі, і діти з радістю спробували відобразити музику за допомогою малюнку. Даний захід не лише згуртував родини, а й дав можливість батькам розслабитися та згадати безтурботне дитинство. Сподіваємося, що подібні ініціативи будуть невід’ємною частиною життя вокальної студії «Акорд» та Будинку художньої творчості в цілому.

17 грудня, напередодні Дня Святого Миколая, вихованці вокальної студії «Акорд», на чолі зі своїм наставником Анною Порфір`євою, здійснили поїздку до міста Київ, щоб прийняти участь в 8 всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі-фестивалі «KIEV ART TIME – 2017». Ансамбль «DreamStars» не вперше приймав участь в подібному конкурсі, а от для ансамблю «Співограй», Єлизавети Волошин та наймолодших «акордівців» - ансамблю «Капітошки», дана поїздка була дебютною. Але не дивлячись на відсутність досвіду участі в конкурсах такого масштабу, юні таланти змогли гідно представити свою вокальну студію та Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Серед великої кількості учасників вони вибороли три других та одне третє місце і були нагороджені медалями, кубками та дипломами. Ці нагороди стали чудовим підтвердженням того, що якщо плідно працювати, то можна отримати хороші результати. Не будемо зупинятися на досягнутому, адже попереду ще не один конкурс. Бажаємо успіху юним зірочкам, а також наснаги їхнім батькам, які всебічно підтримують своїх дітей.

П’ять років поспіль в Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді проходить чудовий фестиваль – «Скарби родинної творчості». Цей захід – унікальна можливість для дітей та батьків стати артистами та разом виступити на сцені перед глядачами. Традиційно вихованці вокальної студії «Акорд» приймають участь в фестивалі. В цьому році від нашої студії було два колективи – наймолодші красуні у супроводі своїх мам з піснею «Якби мені черевички», та відважні маленькі принци, які разом з мамами виконали «Пісню Короля та Принцеси» з мультфільму «Бременські музиканти». Не дивлячись на юний вік та хвилювання мам, все вдалося якнайкраще, адже наші родини відчували підтримку одне одного. Сподіваємося, що і надалі ми будемо радувати глядачів та самих себе своїми успішними виступами.

Щороку в нашій державі відзначається чудове свято – 8 березня, коли кожна жінка отримує неймовірну кількість компліментів, уваги та подарунків. Для вокальної студії «Акорд» це стало приємною можливістю привітати прекрасну половину людства з їхнім «професійним» святом, а в замін отримати свої подарунки у вигляді оплесків та захоплених поглядів глядачів. Всі, без винятку, вихованці «Акорду» долучилися до концертної програми, чим неймовірно радували всіх, хто прийшов до затишної актової зали БХТДЮМ, щоб побачити святковий концерт до Міжнародного дня жінки. А наші найменші вихованці – ансамбль «Капітошки» вітали жінок не тільки в БХТДЮМ, а й в Переяслав-Хмельницькій міській раді, чим неймовірно порадували всіх присутніх, адже не дивлячись на свій юний вік, вони старанно співали та розказували віршики.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker