Заходи, спрямовані на надання знань гуртківцям про основні принципи безпечної роботи на  занятті, провела Тетяна Буторіна, керівник гуртка «Дизайн композицій» Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Разом зі своїми вихованцями педагог здійснила подорож несподіваними, а часом, небезпечними ситуаціями, які можуть трапитися під час використання електричних приладів. Тетяна Миколаївна підвела гуртківців до висновку, що не слід бути легковажними, зневажати  норми та правила безпеки в різних ситуаціях.

Весело, тепло та солодко було на гуртку «Дизайн композиції» Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Керівник гуртка Тетяна Буторіна  запропонувала вихованцям цікаву годину дозвілля «День варення». Всі присутні мали можливість не лише поласувати варенням. Спочатку потрібно було  продегустувати та відгадати, з чого саме виготовлений солодкий смаколик.  В майже сімейній атмосфері вихованці пили чай з різноманітним духмяним варенням, спілкувалися, грали в ігри, жартували, ділилися історіями, пов`язаними з приготуванням варення та розкривали сімейні технологічні секрети. Такі години дозвілля об`єднають гуртківців, збагачують їх пізнавальні, соціальні та творчі компетентності та мотивують продовжувати навчання саме в цьому гуртку адже тут цікаво, весело та змістовно і навчатися і разом відпочивати!

Пізнавальні та корисні години дозвілля – одна із освітніх інновацій Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава- Хмельницького.

Перед зимуючими птахами постає два життєво важливих питання: як прогодуватися і куди сховатися на ніч від холодів. Світла частина доби скорочується, доступної їжі стає значно менше, але потреба в ній зростає: збільшуються витрати енергії на протистояння організму низьким температурам. От чому наші синиці, повзики, снігурі стають узимку такими ненажерливими – практично весь день тільки тим і займаються, що шукають їжу. А гарний шар жиру під шкірою ще й утворить додатковий захист від морозів.

В перший день весни, 1 березня 2019 р., вихованці гуртка Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького "Дизайн композицій" разом з керівником Тетяною Буторіною  провели в Музеї Заповіту Т.Г. Шевченка майстер-клас  «Намисто із соломки».

На майстер-класі  гуртківці старанно навчали гостей музею виготовляти солом`яні намистини.  Спочатку практикували на смужці з картону. І тільки після відпрацьованих навичок на картоні, бралися до роботи із золотистими смужками соломки. Лише вправні рухи –  і вже за короткий проміжок часу кожен присутній виготовив  декілька намистин!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker