Пізнавальні та корисні години дозвілля – одна із освітніх інновацій Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава- Хмельницького.

В перший день весни, 1 березня 2019 р., вихованці гуртка Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького "Дизайн композицій" разом з керівником Тетяною Буторіною  провели в Музеї Заповіту Т.Г. Шевченка майстер-клас  «Намисто із соломки».

На майстер-класі  гуртківці старанно навчали гостей музею виготовляти солом`яні намистини.  Спочатку практикували на смужці з картону. І тільки після відпрацьованих навичок на картоні, бралися до роботи із золотистими смужками соломки. Лише вправні рухи –  і вже за короткий проміжок часу кожен присутній виготовив  декілька намистин!

На день міста гурток «Дизайн композицій» (керівник Тетяна Буторіна)представив свої роботи на центральній площі міста. Також гуртківці Павліна Барабаш, Катерина Конюшок, Олександра Тимченко, Юлія Мотриченко, Анастасія Макарова разом з керівником провели майстер-клас з виготовлення лялечок-оберегів, колосків та сережок із соломки. Переяславці та гості міста дивувалися і раділи, коли з допомогою умілих інструкторів із стебла пшениці отримували красиві сувеніри чи прикраси. А для гуртківців це була ще одна вдала нагода перевірити свої уміння на практиці та насолодитися вдячними відгуками.

 Вихованці гуртка «Дизайн композицій» завжди очікують від свого керівника чогось нового, нестандартного в роботі. Їм хочеться скоріш дочекатися заняття, щоб зробити креативну річ, зустрітися і поспілкуватися з друзями.

9 листопада 2018 року керівник гуртка «Дизайн композицій» Тетяна Буторіна  провела відкрите заняття на тему «Виготовлення каблучки з соломки» в музеї Трипільської культури, що  знаходиться по вул. Шевченка, 10 нашого міста.

Нещодавно в місті Ірпінь з нагоди 85 річниці утворення Київської області проходив День Київщини. На виставці «Моя Київщина» серед робіт майстрів Київщини були представлені і роботи вихованців гуртка «Дизайн композицій» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького. Керівник гуртка Тетяна Буторіна провела майстер-клас із виготовлення лялечок-оберегів із соломи. З виставки привезли гарний настрій, нові ідеї та секрети майстерності.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker