На день міста гурток «Дизайн композицій» (керівник Тетяна Буторіна)представив свої роботи на центральній площі міста. Також гуртківці Павліна Барабаш, Катерина Конюшок, Олександра Тимченко, Юлія Мотриченко, Анастасія Макарова разом з керівником провели майстер-клас з виготовлення лялечок-оберегів, колосків та сережок із соломки. Переяславці та гості міста дивувалися і раділи, коли з допомогою умілих інструкторів із стебла пшениці отримували красиві сувеніри чи прикраси. А для гуртківців це була ще одна вдала нагода перевірити свої уміння на практиці та насолодитися вдячними відгуками.

Нещодавно в місті Ірпінь з нагоди 85 річниці утворення Київської області проходив День Київщини. На виставці «Моя Київщина» серед робіт майстрів Київщини були представлені і роботи вихованців гуртка «Дизайн композицій» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького. Керівник гуртка Тетяна Буторіна провела майстер-клас із виготовлення лялечок-оберегів із соломи. З виставки привезли гарний настрій, нові ідеї та секрети майстерності.

Добігає закінчення рік Японії в Україні. Але багато традицій цієї загадкової країни ввійшли в життя українців. Це і мистецтво орігамі, ікебани, канзаші, елементи яких використовують в своїх композиціях вихованці гуртка «Дизайн композицій» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького, керівник Тетяна Буторіна. А ще сподобалася багатьом японська страва суші. На початку жовтня в гуртку була проведена година дозвілля «Суші «Дизайнерські». Батьки гуртківців придбали необхідні продукти, а Тетяна Іванівна провела майстер-клас з приготування смачних ролів. Кожен вихованець приготував свій дизайнерський рол, дотримуючись основних правил приготування . І найочікуваніший момент – суші готові до вживання! По-сімейному дружно смакували суші «Дизайнерські», пригадуючи цікаві та кумедні моменти, які трапилися під час їх приготування, ще раз дякуючи далекій екзотичній Японії за її традиційну страву.

Вихованці гуртка «Дизайн композицій» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького (керівник Тетяна Буторіна) дуже люблять нестандартні заняття, особливо екскурсії та зустрічі з відомими людьми. Недавно ми побували в гостях у майстрині Софії Іванівни Болсуновської, сестри Заслуженої художниці України Ганни Іванівни Самутіної. На стінах квартири розміщені роботи сестер, різні за техніками, матеріалами та стилем. Дітям цікаво було дізнатися, з яких матеріалів та яким способом було досягнуто об`єму та рельєфності картин, як робити кольорові переходи і чи довго триває робота над одним панно. Усіма «секретами» радо ділилася Софія Іванівна. А на кінець зустрічі гуртківців чекав сюрприз – солодощі та чаювання. Майстрині було приємно, що її саму та її сестру, нині покійну відому художницю Ганну Самутіну пам`ятають, цікавляться їх творчістю. А душі дітей збагатилися приємними емоціями та патріотичними почуттями, адже Софія Іванівна наголосила, що тепер гуртківцям належить продовжувати розвивати декоративно-ужиткове мистецтво, прославляючи рідне місто і Україну!

Вітаємо БАРАБАШ ПАВЛІНУ з перемогою ( 3-є місце) в Обласному конкурсі "ОБ`ЄДНАЙМОСЯ Ж, БРАТИ МОЇ!"

Робота БАРАБАШ ПАВЛІНИ "ЗБЕРЕЖИ НАС, БОЖЕ..."

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker