Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді успішно працюють над розвитком всіх м`язів тіла  для формування красивої фігури, хорошого фізичного самопочуття та для бездоганного виконання акробатично-хореографічних композицій, якими славиться «Фантазія». Керівник гуртка Ковшун  Тетяна Іванівна навчає маленьких гуртківців стретчингу. Це комплекс вправ, спрямований на розвиток гнучкості та еластичності тіла. Цей вид аеробіки допомагає не лише розтягнути м’язи, зв’язки, сухожилля, підвищити стійкість до травм, покращити рухливість суглобів, а й сприяє швидкому зняттю напруги в м’язах та відновленню сил. У процесі такого заняття у вихованців сформуються здоров’язбережувальні компетентності та якості характеру: самостійність, старанність, наполегливість, які допоможуть і в творчості і в повсякденному житті. Бажаємо успіхів вихованцям та їх керівнику!

19 вересня 2020року  талановиті вихованки  акробатично-хореографічної студії «Фантазія» Переяславського Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (керівник Тетяна Ковшун) взяли  участь у I Міжнародному дитячому фестивалі-конкурсі мистецтв «THE GREAT JUNIOR FESTIVAL 2020».

Вітаю старшу групу акробатично-хореографічної студії "Фантазія" з перемогою та здобуттям найвищої відзнаки Гран Прі у Міжнародному фестивалі-конкурсі "International Festival of talents!"

Водночас радісним і сумним виявився для мене вечір минулої середи 26 серпня. Радість від зустрічі, через вимушені довготривалі «канікули», із моїми найталановитішими, найкращими і найулюбленішими вихованками, та їх постійною опорою і підтримкою – батьками. І невимовна туга за моєю першою випускницею – Юлечкою Грабевник, яка цього року лишає родинне гніздечко і «свою другу сім’ю» - колектив «Фантазію», та вирушає на навчання гризти непростий, але такий необхідний, граніт науки. Тим більш приємніше було востаннє нагородити Юлю медалями найвищого ґатунку та дипломами за заслужені перемоги у складі акробатично-хореографічної студії «Фантазія», за перемогу у заочних конкурсах – «Я - СуперЗірка» та «Dance flow contest». Такі ж відзнаки цього дня отримали й інші учасниці колективу.

1 листопада при підтримці Київської муніципальної української академії танцю імені Сержа Лифаря відбувся 1-й Український телевізійний конкурс танцю «Хореографія І ...»

До складу журіфестивалю таконкурсу входили відомі виконавці, педагоги, хореографи, зокремазавідуюча кафедрою сучасної хореографії Європейського університету, педагог сучасної хореографії КДХУ, хореограф-постановник «Tabile Цех» Тетяна Чакава, яка також проводила майстер-класи модерн..

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker