1 листопада при підтримці Київської муніципальної української академії танцю імені Сержа Лифаря відбувся 1-й Український телевізійний конкурс танцю «Хореографія І ...»

До складу журіфестивалю таконкурсу входили відомі виконавці, педагоги, хореографи, зокремазавідуюча кафедрою сучасної хореографії Європейського університету, педагог сучасної хореографії КДХУ, хореограф-постановник «Tabile Цех» Тетяна Чакава, яка також проводила майстер-класи модерн..

15 жовтня 2016 року акробатично-хореографічна студія «Фантазія» приймала участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «КиївДенс», де здобули ІІ, ІІІ,ІІІ місця в номінації "Естрадна хореографія"

Великий крок, легкий в повітрі стрибок, гнучка спина, дивовижні руки - всі ці подаровані природою і здобуті невтомним вдосконаленням риси вже самі по собі несуть прекрасне мистецтво танцівника. Але краси зросту та пропорцій, також вишуканості замало для справжнього успіху, необхідно завжди працювати над собою, бути надзвичайно наполегливим, шукати нові шляхи аби досягти поставлених цілей, тай природа рідко дає дарунок бути істинним танцівником.

22 та 23 квітняв м.Києвіпроходив VIII МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС ДИТЯЧОЇ ТА ЮНАЦЬКОЇ ТВОРЧОСТІ «КВІТУЧА УКРАЇНА» В РАМКАХ ПРОЕКТУ «БЕЗХМАРНЕ НЕБО ДЛЯ ДІТЕЙ», в якому взяли участь вихованці хореографічної студії «Перлина» (керівник Марченко І.О.) та акробатично-хореографічна студія «Фантазія» (керівник Ковшун Т.І.) БХТДЮМ.

18 травня на центральній площі міста відбулося святкове дійство - День позашкільника «Творча дитина, щаслива родина, квітуча Україна!», ініціаторами та головними персонажами якого були педагоги, вихованці та батьківський колектив міського Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (директор Ніна Товкун). 

Вихованці та їх педагоги проводили майстер-класи з виготовлення сувенірів із бісеру, соломи, тканини, ниток та паперу. 

Свій перший ювілей відзначив фестиваль «Скарби родинної творчості». Вже п`ятий раз, об`єднані одним творчим захопленням, збираються родини вихованців Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді на це по-сімейному тепле, радісне свято.

Діти разом з батьками дуже наполегливо готувалися до цього свята. Веселі пригоди двох клоунів (Тетяна та Денис Ковшун),розповіли про те, як музика, акробатика і хореографія допомагає батькам знайти спільну справу зі своїми дітьми.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker