Хореографічна студія «Фантазія»

Акробатичне мистецтво є невичерпним джерелом збагачення особистості. Завдяки систематичному зайнятті акробатикою діти набувають не тільки фізичних навичок, але й ряд психологічних якостей: почуття колективізму, працьовитості, зібраності, витримки, чуйності, доброти.
Акробатика допомагає дитячому організму краще розвиватися. За допомогою руху дитина вихлюпує свою накопичену енергію, а це гарантує відмінний настрій і самопочуття Вашої дитини.
Заняття акробатикою розвиває мислення і фантазію, вчать бачити, розуміти і створювати прекрасне, виховують пластичну культуру, зміцнюють організм дитини, формують правильну поставу, координацію рухів, допомагають виправленню деяких фізичних вад.

От уже 2 роки  в  БХТДЮМ працює акробатично-хореографічна студія «Фантазія» під керівництвом Ковшун Тетяни Іванівни. На сьогоднішній день в студії займається близько 50 дітей – дівчаток та хлопчиків віком від 3 до 12 років у групах початкового та основного рівнів. Діти навчаються основам акробатики, циркових жанрів, хореографії та пластики в обсязі; розвивають фізичні, хореографічні та акторські здібності. Також діти вчаться самостійно використовувати запас танцювальних рухів в іграх, етюдах та вільних танцях.
Програма акробатично-хореографічної студії «Фантазія» розроблена на основі програми Циркового гуртка, рекомендованого Міністерством освіти і науки України, адаптована до умов нашого позашкільного закладу.br /> Колектив є постійним учасником концертів, міських виховних та розважальних заходів, брав участь у багатьох Всеукраїнських та обласних конкурсах і фестивалях, у деяких з них перемагав, був лауреатом, дипломантом.

 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker