Життя в БХТ цікаве, різнобарвне. Поділене на роботу в майстернях та проведення цікавих майстер-класів та виставок, відвідування вихованцями різноманітних екскурсів, зустріч з відомими майстрами. До участі у виставках долучаються вихованці гуртка “Майстриня” які з величезним бажання відвідують гурток протягом навчального року і виготовляють вироби з величезною наснагою та педантичністю. Цікаві, акуратно виконані роботи на виставках мають можливість оглянути та оцінити мешканці нашого міста, друзі. Також вихованці гуртків залучаються до проведення майстер-класів такого рівня. Для вихованців гуртків це найщасливіші дні.

Протягом навчання в гуртку “Майстриня” вихованці навчаються шити вручну, на швейних машинках, плести гачком та на спицях. Всі свої вміння та знання діти застосовують, виготовляючи різноманітні вироби та сувеніри. Пропонуємо Вашій увазі деякі з найкращих! Більшість з них приймають участь у престижних конкурсах на обласному рівні. Деякі з них приймають участь у Міжнародних конкурсах та займають призові місця.

1 грудня у перший день зими керівник  гуртка «Майстриня» Висовень Лідія Олексіївна Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького провела відкрите  заняття «Виготовлення  оберегів». Діти  робили обереги у формі підкови власними руками. Чому саме обереги? Тому що наші давні предки обожнювали природу і вірили в існування добрих і злих сил у ній. Намагаючись захиститися від зла, люди створили для себе цілу систему оберегів.

Всі дітки гарно відпочили влітку і тепер із захватом почали працювати над створенням своїх виробів. Дехто з них починає свою роботу в гуртку “Майстриня”. Вчаться заправляти ниточку в голку, робити вузлик , вправно виконувати найпростіші ручні шви. Вихованці 2 і 3 року навчання працюють вже над складнішими виробами.

Життя висунуло суспільний запит на виховання творчої особистості, здатної, на відміну від людини-виконавця, самостійно мислити, генерувати оригінальні ідеї, приймати сміливі, нестандартні рішення. З-поміж інших видів мистецтва та декоративно-ужиткове є унікальним у вирішенні завдань як художнього так і особистісного розвитку, громадського і духовного становлення підростаючого покоління. Діти, закінчивши студію образотворчого чи декоративно-ужиткового мистецтва в позашкільному навчальному закладі, на все життя зберігають любов до нього і творять як кажуть «для душі», стають активними пропагандистами мистецтва і вносять елементи творчості в навчання або в роботу за фахом.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker