1 грудня у перший день зими керівник  гуртка «Майстриня» Висовень Лідія Олексіївна Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького провела відкрите  заняття «Виготовлення  оберегів». Діти  робили обереги у формі підкови власними руками. Чому саме обереги? Тому що наші давні предки обожнювали природу і вірили в існування добрих і злих сил у ній. Намагаючись захиститися від зла, люди створили для себе цілу систему оберегів.

Життя висунуло суспільний запит на виховання творчої особистості, здатної, на відміну від людини-виконавця, самостійно мислити, генерувати оригінальні ідеї, приймати сміливі, нестандартні рішення. З-поміж інших видів мистецтва та декоративно-ужиткове є унікальним у вирішенні завдань як художнього так і особистісного розвитку, громадського і духовного становлення підростаючого покоління. Діти, закінчивши студію образотворчого чи декоративно-ужиткового мистецтва в позашкільному навчальному закладі, на все життя зберігають любов до нього і творять як кажуть «для душі», стають активними пропагандистами мистецтва і вносять елементи творчості в навчання або в роботу за фахом.

Зберігання ниток та голок, які є в кожної господині і в кожній домівці, завжди було хоч і дрібним, але проблемним питанням. Де їх тільки не тримають люди - у шухлядах, шкатулках, коробочках... Проте коли все впереміш, не надто зручно і зовсім некрасиво. Крім того, голки — предмети дрібні, а тому часто губляться.

Усі люблять м’які іграшки. Психологи радять, щоб у дітей, що досягли трирічного віку, були іграшки з різних матеріалів — у процесі гри дитина буде вчитися розрізняти матеріали. Зайшовши в магазин, ми можемо побачити величезний асортимент, але все ж зшита своїми руками іграшка з вкладеним в неї працею і трепетом під час виготовлення буде куди унікальний і ценней. Так давайте навчимося, як шити м’які іграшки своїми руками.

Ви ніколи не замислювалися, чому діти так люблять м’які іграшки? А чому багато хто не розлучається з ними навіть у дорослому віці? Для багатьох дітей іграшки - це набагато більше, ніж засіб для гри, це їх справжні друзі зі своїм характером та історією. Діти люблять наслідувати своїх улюбленців, копіюють їх вираз обличчя і можливу поведінку (ось чому не варто купувати їм злих героїв з мультфільмів).

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker