Атестаційний період для керівника гуртка – це можливість показати  усі свої найкращі напрацювання та результати освітньої діяльності гуртка. На відкритому занятті гуртка «Майстриня» його керівник Лідія Висовень поєднала традиції та інновації. І це було доцільно адже виготовляли гуртківці ляльку –оберіг. Використання відеопрезентації,музики,  ігрового моменту, чіткий показ та пояснення,частковий  індивідуальний показ та допомога, логічно продумані структурні елементи заняття допомогли досягнути мети. Вихованці активно та  вправно працювали, кожен з них виготовив свою лялечку, яка вразила присутніх яскравістю правильно підібраних кольорів та старанністю гуртківців. Спокійна та невимушена атмосфера заняття спонукала юних вихованців до творчості та ефективної роботи.

Гуртки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді продовжують плідно працювати над виготовленням подаруночків  для своїх найрідніших та наймиліших мам, бабусь, сестричок  до Міжнародного жіночого свята – 8 березня.  Сьогодні на занятті гуртка «Майстриня» умілі рученята вихованців під керівництвом Лідії Висовень  виготовляли ексклюзивні подарунки для найдорожчих. Яскраві, різноманітні, казкові та чарівні квіти, милі звірятка, декоративні подушечки та гольнички отримають матусі на свято від свої юних майстрів та майстриньок. Усі діти талановиті, а заняття на гуртку «Майстриня», допомагає їм виявити та розкрити творчий потенціал, уяву, фантазію, виховати почуття краси, естетичного смаку, посидючість,  бажання своїми руками робити речі, які будуть дарувати радість людям.

Протягом навчання в гуртку “Майстриня” вихованці навчаються шити вручну, на швейних машинках, плести гачком та на спицях. Всі свої вміння та знання діти застосовують, виготовляючи різноманітні вироби та сувеніри. Пропонуємо Вашій увазі деякі з найкращих! Більшість з них приймають участь у престижних конкурсах на обласному рівні. Деякі з них приймають участь у Міжнародних конкурсах та займають призові місця.

Життя в БХТ цікаве, різнобарвне. Поділене на роботу в майстернях та проведення цікавих майстер-класів та виставок, відвідування вихованцями різноманітних екскурсів, зустріч з відомими майстрами. До участі у виставках долучаються вихованці гуртка “Майстриня” які з величезним бажання відвідують гурток протягом навчального року і виготовляють вироби з величезною наснагою та педантичністю. Цікаві, акуратно виконані роботи на виставках мають можливість оглянути та оцінити мешканці нашого міста, друзі. Також вихованці гуртків залучаються до проведення майстер-класів такого рівня. Для вихованців гуртків це найщасливіші дні.

Всі дітки гарно відпочили влітку і тепер із захватом почали працювати над створенням своїх виробів. Дехто з них починає свою роботу в гуртку “Майстриня”. Вчаться заправляти ниточку в голку, робити вузлик , вправно виконувати найпростіші ручні шви. Вихованці 2 і 3 року навчання працюють вже над складнішими виробами.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker