Нещодавно відбулося засідання атестаційної комісії будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького.

В цьому навчальному році атестувалися педагоги БХТДЮМ Анна Порфір`єва, керівник гуртків, та Віталій Новородовський, акомпаніатор. Впродовж цього навчального року педагоги демонстрували свої фахові здобутки під час методичних заходів: на засіданнях педагогічної ради, Творчої академії майстерності педагогів, методоб`єднанні керівників гуртків міста. Були проведені відкриті заняття та виховні заходи з гуртківцями, які показали найкраще з педагогічної практики фахівців.

4 квітня педагоги  Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького разом розробляли механізми спрямованості освітнього процесу, форми та методи формування громадянської компетентності  в умовах БХТДЮМ. 

Апробуючи окремі техніки, методи та прийоми кращих педагогічних практик, педагоги  писали Конституцію закладу, рекламували права, в ролі адвокатів захищали права героїв казок, моделювали ідеальну виробничу ситуацію, провели імпровізоване засідання комітету історичних пам`яток.

Нещодавно педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького на засіданні Творчої академії майстерності педагогів (ТАМП) виробляли моделі компетентностей, які передають(чи будуть передавати) своїм вихованцям під час освітнього процесу.

Учасникам засідання було дане завдання: дібрати факти з життя БХТДЮМ, з роботи гуртка,  як ілюстрації до своїх суджень, а також опрацювати відповідну літературу, з якої черпаються ідеї, думки, висновки щодо компетентісного навчання.

Педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді  взяли участь у міському науково-практичному семінарі «Імідж сучасного закладу позашкільної освіти як ресурс його розвитку».

Секретами власного іміджу ділилися педагоги Станції юних туристів. Яскраві  фотопрезентації про  будні та свята закладу супроводжували виступи  коллег. Цікаві матеріали для проведення занять та годин дозвілля Анатолія Близнюка (директора СЮТУР) про історію Переяслава та апробовану послідовність та особливості педагогічного супроводу дослідницької роботи гуртківців, які презентувала Оксана Палатна (керівник гуртка-методист СЮТУР) поклали педагоги  БХТДЮМ до своєї «методичної скриньки».

Проблему компетентісної освіти в своєму закладі  намагаються вирішити педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького. Це перший рік роботи над цією науково-методичною проблемою. Тому на засіданнях Творчої академії майстерності педагогів (ТАМП) в цьому році багато теоретичної інформації, подання якої заступник директора БХТДЮМ  Ірина Омельяненко планує в інноваційних формах. Так сьогодні це було теоретичне асорті «Формування особистісних компетенцій гуртківців» з використанням мультимедійної презентації, інтерактивних вправ, ділових  ігор та педагогічної дискусії.

Педагоги розставили пріоритети для подальшого розвитку компетенцій, проаналізували висновки провідних фахівців української та світової позашкільної освіти та накреслили шляхи адаптації інновацій  компетентісно освіти до  умов гуртків своїх напрямків.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker