Творча Академія Майстерності Педагогів (ТАМП) Переяславського будинку художньої творчості дітей,юнацтва та молоді – це зустрічі однодумців, які разом шукають шляхи для вдосконалення освітнього середовища БХТДЮМ, окреслюють перспективи для самовдосконалення та розвитку своїх вихованців, а ще це можливість поспілкуватися, обмінятися життєвими новинами та отримати емоційний ресурс для відновлення сил. Ось така зустріч відбулася 29 жовтня. Тема зустрічі «Акмеологічні ресурси розвитку педагога та вихованця» мала на меті актуалізувати та збагатити компетентності педагогів. Вікторія Лис, методист БХТДЮМ, презентувала ресурси та варіанти створення електронного портфоліо. Активне обговорення учасниками студії показало актуальність такого виду методичної роботи, як електронне портфоліо, та поставило завдання проведення практикуму щодо його створення.

30 серпня в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбулася педагогічна рада - круглий стіл «Освітні стратегії Переяславського БХТДЮМ на 2021/2022 н. р.» Директор БХТДЮМ Ніна Іванівна Товкун була модератором діалогу про організацію сучасного освітнього простору Переяславського БХТДЮМ. Особливу увагу було зосереджено на  Освітній програмі, річному плані роботи, посадових обов`язках та режимі роботи. Учасники педради затвердили Положення про академічну доброчесність та Положення про протидію булінгу. Разом із методистами Вікторією Лис та Ніною Товкун обговорили навчальні програми гуртків та участь у конкурсах та масових заходах. А на завершення  усі разом пройшли педагогічний квіз «Перезавантаження», коучем якого виступала Ірина Омельяненко, заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи. Виконуючи різноманітні завдання, усі учасники відчули себе цінною складовою єдиного творчого колективу педагогів Переяславського БХТДЮМ та налаштувалися випромінювати та отримувати позитив у 2021/2022 навчальному році!

17 червня в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбулася підсумкова, аналітична педрада «Професійні компетентності педагогів БХТДЮМ як необхідна умова ефективності  освітнього процесу». Директор Ніна Іванівна Товкун обговорила з колективом результати річного моніторингу методичної, освітньої, організаційно-масової роботи, самоосвітньої діяльності педагогів, результативності роботи з обдарованими вихованцями, роботи з безпеки життєдіяльності та патріотичного виховання. Методист закладу Вікторія Михайлівна Лис створила відеоролик, в якому презентувала персональні результати методичної діяльності кожного педагога БХТДЮМ. Такий всебічний аналіз роботи показав, що обрані форми і методи, об’єднані зусилля адміністрації та педагогічного колективу позитивно впливають на результативність роботи закладу  та досягнення успіху кожного учасника освітнього процесу БХТДЮМ.

12 серпня відбулася креативна нарада педагогів Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Після відпустки, сповнені нових сил та позитивних емоцій, колеги ділилися ідеями інновацій та перспективами розвитку своїх напрямів роботи. Ніна Іванівна Товкун, директор БХТДЮМ, проаналізувала підготовку освітнього середовища БХТДЮМ до навчального року. Потім, враховуючи пропозиції та можливості усіх учасників освітнього процесу, педагоги  змоделювали плани творчих активностей для відзначення 30-річчя незалежності України та Дня міста та розпочали підготовку до їх втілення.

Директор Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Ніна Іванівна Товкун є членом обласної ради директорів закладів позашкільної освіти Київської області . 11 червня вона взяла участь івент-менеджменті «Моделюємо. Діємо. Реалізуємо», який проходив у Департаменті освіти і науки Київської обласної державної адміністрації. Учасників заходу привітала та окреслила стратегічні цілі й пріоритетні напрями розвитку позашкільної освіти в області Жанна Осипенко, директор департаменту освіти і науки. Людмила Алексєєнко-Лемовська, т. в. о. начальника управління Державної служби якості освіти у Київській області акцентувала увагу на моделюванні внутрішньої системи забезпечення якості освіти закладів позашкільної освіти. 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker