Вже стає ще однією доброю традицією колективу Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького проводити творчі зустрічі в оточенні рідної природи. Краса рідного краю, оптимістичний спів пташок, розслаблююче шепотіння листя та плескіт річки, дружнє коло однодумців сприяли емоційному налаштуванню на роботу та  творчому самовираженню. Невимушено та щиро вітали колег-ювілярів, моделювали освітнє середовище гуртків за компетентісним підходом, планували  відзначення 35- річчя БХТДЮМ і просто релаксували, на завершення зустрічі, катаючись на яхті.

«Інноваційні шляхи надання якісної позашкільної освіти в контексті компетентісного підходу до освітнього процесу»  - цій темі була присвячена перша педагогічна рада Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького. Ніна  Товкун, директор закладу,зазначила, що у сучасному житті необхідний творчий пошук нових підходів, концептуальних шляхів і змістовних форм у роботі з гуртківцями. Креативні педагоги жваво обговорювали перспективи нового  навчального року. Результатом плідної роботи стало затвердження плану роботи  на 2017 -2018 н. р., затвердження програм роботи гуртків та пізнавально-виховних проектів, правил внутрішнього трудового розпорядку та  посадових обов’язків членів колективу БХТДЮМ.

4 квітня педагоги  Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького разом розробляли механізми спрямованості освітнього процесу, форми та методи формування громадянської компетентності  в умовах БХТДЮМ. 

Апробуючи окремі техніки, методи та прийоми кращих педагогічних практик, педагоги  писали Конституцію закладу, рекламували права, в ролі адвокатів захищали права героїв казок, моделювали ідеальну виробничу ситуацію, провели імпровізоване засідання комітету історичних пам`яток.

Нещодавно відбулося засідання атестаційної комісії будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького.

В цьому навчальному році атестувалися педагоги БХТДЮМ Анна Порфір`єва, керівник гуртків, та Віталій Новородовський, акомпаніатор. Впродовж цього навчального року педагоги демонстрували свої фахові здобутки під час методичних заходів: на засіданнях педагогічної ради, Творчої академії майстерності педагогів, методоб`єднанні керівників гуртків міста. Були проведені відкриті заняття та виховні заходи з гуртківцями, які показали найкраще з педагогічної практики фахівців.

Педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді  взяли участь у міському науково-практичному семінарі «Імідж сучасного закладу позашкільної освіти як ресурс його розвитку».

Секретами власного іміджу ділилися педагоги Станції юних туристів. Яскраві  фотопрезентації про  будні та свята закладу супроводжували виступи  коллег. Цікаві матеріали для проведення занять та годин дозвілля Анатолія Близнюка (директора СЮТУР) про історію Переяслава та апробовану послідовність та особливості педагогічного супроводу дослідницької роботи гуртківців, які презентувала Оксана Палатна (керівник гуртка-методист СЮТУР) поклали педагоги  БХТДЮМ до своєї «методичної скриньки».

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker