Педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді  взяли участь у міському науково-практичному семінарі «Імідж сучасного закладу позашкільної освіти як ресурс його розвитку».

Секретами власного іміджу ділилися педагоги Станції юних туристів. Яскраві  фотопрезентації про  будні та свята закладу супроводжували виступи  коллег. Цікаві матеріали для проведення занять та годин дозвілля Анатолія Близнюка (директора СЮТУР) про історію Переяслава та апробовану послідовність та особливості педагогічного супроводу дослідницької роботи гуртківців, які презентувала Оксана Палатна (керівник гуртка-методист СЮТУР) поклали педагоги  БХТДЮМ до своєї «методичної скриньки».

Нещодавно педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького на засіданні Творчої академії майстерності педагогів (ТАМП) виробляли моделі компетентностей, які передають(чи будуть передавати) своїм вихованцям під час освітнього процесу.

Учасникам засідання було дане завдання: дібрати факти з життя БХТДЮМ, з роботи гуртка,  як ілюстрації до своїх суджень, а також опрацювати відповідну літературу, з якої черпаються ідеї, думки, висновки щодо компетентісного навчання.

Методична робота БХТДЮМ у 2017-2018 н.р. Завантажити

Програми роботи гуртків БХТДЮМ Завантажити

Навчальна програма вокального мистецтва Завантажити

Навчальна програма гуртка "Рукоділля" Завантажити

Навчальна програма театрального мистецтва Завантажити

Навчальна програма "Акробатично-хореографічна студія" Завантажити

Навчальна програма гуртка "Лідер" Завантажити

Проблему компетентісної освіти в своєму закладі  намагаються вирішити педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького. Це перший рік роботи над цією науково-методичною проблемою. Тому на засіданнях Творчої академії майстерності педагогів (ТАМП) в цьому році багато теоретичної інформації, подання якої заступник директора БХТДЮМ  Ірина Омельяненко планує в інноваційних формах. Так сьогодні це було теоретичне асорті «Формування особистісних компетенцій гуртківців» з використанням мультимедійної презентації, інтерактивних вправ, ділових  ігор та педагогічної дискусії.

Педагоги розставили пріоритети для подальшого розвитку компетенцій, проаналізували висновки провідних фахівців української та світової позашкільної освіти та накреслили шляхи адаптації інновацій  компетентісно освіти до  умов гуртків своїх напрямків.

Виробленню завдань, методів та прийомів застосування компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького була присвячена перша педагогічна рада закладу.

Мультимедійна презентація  стала наочним словником основ реалізації компетентнісного підходу в БХТДЮМ.

На цьому засіданні було затверджено річний план роботи, навчальні програми, завдання та план методичної роботи на 2017-2018 н.р.  Після обговорення були схвалені посадові обов’язки та правила внутрішнього трудового розпорядку.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker