Педагоги БХТДЮМ на V міжнародній науково-практичній конференції

25−26 вересня 2018 р. у м. Києві відбулася V Ювілейна міжнародна науково-практична конференція «Наукова еліта у розвитку держав». ЇЇ організатори: Комітет Верховної Ради України з питань науки та освіти, Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Національний педагогічний університет імені  М. П. Драгоманова, Інститут екології економіки і права, Національний центр «Мала академія наук України», Міжнародна асоціація позашкільної освіти

 Метою конференції було  обговорення стратегічних питань розвитку освіти і науки, розширення міжнародного партнерства. У рамках заходу пройшло обговорення проектів нормативно-правових документів у сфері позашкільної освіти, стендові презентації, виступи-презентації кращих педагогічних практик позашкільників України, Польщі, Болгарії, Казахстану.

Педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького долучилися до обговорення актуальних питань позашкільної  освіти , методологічних проблем порівняльної педагогіки, перспективності зарубіжного досвіду. В секції «Наукова еліта і соціально-гуманітарний розвиток держав» з питанням  «Організаційно-педагогічні та теоретико-методологічні аспекти ефективного функціонування   учнівського самоврядування в закладах позашкільної освіти»  виступала Ніна Іванівна Товкун, директор БХТДЮМ. Заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи БХТДЮМ Ірина Іванівна Омельяненко презентувала свій заклад в секції «Наукова еліта і позашкільна освіта у розвитку держав», тема виступу – «Формування позитивного іміджу позашкільного закладу освіти».

Конференція показала необхідність кардинального перегляду освітнього процесу у закладах позашкільної освіти, сприяла виявленню виникаючих суперечностей, пошуку шляхів їх подолання, розробки нових концептуальних підходів до проектування змісту позашкільної освіти, проектування освітніх програм і навчальних планів, які зроблять можливими «не втратити» здібності юної особистості, дієво допомогти їй самоствердитися як творчій особистості, як людині, як професіоналу ХХІ століття.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker