Хакатон «Модернізація позашкільної освіти міста відповідно до вимог нової української школи»

Хакатон «Модернізація  позашкільної освіти міста  відповідно до вимог нової української  школи» провели педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького, об`єднавши педагогів позашкільних закладів освіти міста спільними перспективами.

Завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Ірина Божко проаналізувала актуальні проблеми та напрямки роботи закладів позашкільної освіти міста.

Огляд нормативних та методичних документів позашкільної освіти презентувала заступник директора з навчально-виховної та методичної роботи БХТДЮМ Ірина Омельяненко. Вона наголосила на необхідності забезпечення упровадження концептуальних положень нового Закону України «Про освіту», Концепції «Нова українська школа» (компетентнісний підхід, виховання на цінностях, інклюзія тощо) в освітню діяльність закладів позашкільної освіти.

І власне сам хакатон майстерно провела директор БХТДЮМ Ніна Товкун.   Хакатон за своєю суттю є сучасною технологією формування творчої особистості фахівця, здатної в найкоротший термін розробляти проекти і знаходити колективні рішення проблем. Учасники мали можливість відкритого спілкування, обміну цікавими ідеями модернізації змісту позашкільної освіти та висловилися за продовження освітньої взаємодії з метою професійного розвитку.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker