Щиро дякуємо усім вихованцям Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді за активну участь в обласному онлайн-челенджі "Мій ЕкоВчинок або що Я зробив для своєї Землі". Сертифікатами Центру творчості дітей та юнацтва Київщини відзначені Анна Слива та Анна Шинкар (вихованки акробатично-хореографічної студії "Фантазія", керівник Тетяна Ковшун), Вероніка Яременко (гурток "Сувенір", керівник Світлана Кондратенко), Евеліна Деменко та Анна Скряга (Міська Рада Дітей Переяслава, керівник Ніна Товкун).

Яскравими струмочками в  «ДЖЕРЕЛО НАДІЙ», ХХІ-й Міжнародний Фестиваль-Конкурс Мистецтв,  наповнили вихованці  акробатично-хореографічної студії «Фантазія» та хореографічної студії «Перлина» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького.

Конкурс проходив за підтримки Міністерства культури України та Національної хореографічної спілки України. Критерії, за якими оцінювалися виступи – це творчий підхід та індивідуальність виконавців; реалізація задуму художнього твору; рівень виконавської майстерності; артистизм і сценічна культура; якість фонограми; естетика сценічного одягу.

Багаторазові переможці Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів конкурсів хореографічного мистецтва,  акробатично-хореографічна студія "Фантазія" (керівник Тетяна Ковшун) та хореографічна студія "Перлина" (керівник Ірина Марченко) знову повернулися з перемогою!

21 квітня 2018 року на базі Київського національного університету архітектури і будівництва відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод "Gold Star Fest" .

Важливим чинником розкриття потенціалу дітей, їх спонукання до подальшого творчого й особистісного зростання є можливість презентувати результати своєї роботи під час проведення різноманітних конкурсів, фестивалів, виставок.

Вихованці Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава - Хмельницького в переддень зимових новорічних свят підготували свої роботи для участі в обласному етапі  Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки-конкурсу  «Новорічна композиція».  Згідно вимог конкурсу, на розгляд обласного журі було відправлено 7 робіт із 7 номінацій. Це роботи  «Сюрприз» Мирослави Зачепи (гурток «Крій та шиття», керівник Л.М. Щава), панно «Святковий місяць» Єлизавети Кочубей (гурток «Дизайн композицій», керівник Т.М. Буторіна),  «Ялинка-календар» Анни Цабенко (гурток «Майстриня», керівник Л.О. Висовень), «Віночок надій» Олександри Кріпак (гурток бісероплетіння «Сувенір», керівник С.О. Кондратенко), «Рік свинки наближається – бажання всі збуваються!», колективна робота вихованців гуртка «Паперопластика» Ольги Яковенко, Лізи Гріненко , Маргарити Бабюк Анжеліки Палієнко , Максима Дідковського, Мілани Черняк  (керівник Н.О. Залевська),  «Подих Снігової Королеви» Катерини Сербін та «Передаю новорічну естафету» Кирила Пироговського (Студія образотворчого мистецтва «ART DAY», керівник М.М. Губар).

4 листопада 2017 року в м.Києві відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Зоряна Брама". За перемогами та здобутками на фестиваль їздили вихованки різних вікових категорій хореографічної студії "Перлина" (керівник Ірина Марченко) та акробатично-хореографічної студії "Фантазія" (керівник Тетяна Ковшун). Змагання були не з легких. Колективи з Харкова, Львова, Житомира, Хмельницького, Херсона, Києва та ін. демонстрували різнопланові хореографічні постановки високого рівня виконавської майстерності. Було чимало талантів, які неодноразово посідали призові місця, тому зайняти найвищий щабель на п'єдесталі було не просто і водночас дуже почесно. Але наші вихованки завжди наполегливо йдуть до перемоги! Не здалися і цього разу, за що отримали призові місця у таких хореографічних номінаціях: акробатично-хореографічна студія "Фантазія" номери "Запали вогонь" та "Джаз" стали Лауреатами ІІ премії а "Веселинки" Лауреати ІІІ премії, хореографічна студія "Перлина" - "Ангели" Лауреати ІІІ премії, "Енерджайзери" Лауреати ІІ премії. Але головним визнанням хореографічної майстерності став танець "Freedom" хореографічної студії "Перлина" - Лауреат І премії!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker