4 листопада 2017 року в м.Києві відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Зоряна Брама". За перемогами та здобутками на фестиваль їздили вихованки різних вікових категорій хореографічної студії "Перлина" (керівник Ірина Марченко) та акробатично-хореографічної студії "Фантазія" (керівник Тетяна Ковшун). Змагання були не з легких. Колективи з Харкова, Львова, Житомира, Хмельницького, Херсона, Києва та ін. демонстрували різнопланові хореографічні постановки високого рівня виконавської майстерності. Було чимало талантів, які неодноразово посідали призові місця, тому зайняти найвищий щабель на п'єдесталі було не просто і водночас дуже почесно. Але наші вихованки завжди наполегливо йдуть до перемоги! Не здалися і цього разу, за що отримали призові місця у таких хореографічних номінаціях: акробатично-хореографічна студія "Фантазія" номери "Запали вогонь" та "Джаз" стали Лауреатами ІІ премії а "Веселинки" Лауреати ІІІ премії, хореографічна студія "Перлина" - "Ангели" Лауреати ІІІ премії, "Енерджайзери" Лауреати ІІ премії. Але головним визнанням хореографічної майстерності став танець "Freedom" хореографічної студії "Перлина" - Лауреат І премії!

14 жовтня в колонній залі Київської міської держадміністрації відбувся 84-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль для дітей та молоді “Осінні “Зоряні мости”. Він зібрав учасників із Київської, Вінницької, Кіровоградської, Рівненської, Миколаївської, Полтавської і Тернопільської областей.

За перемогу змагалися й колективи Переяслав-Хмельницького будинку художньої творчості: акробатично-хореографічна студія “Фантазія” (керівник Тетяна Ковшун) і хореографічна студія “Перлина”(керівник Ірина Марченко). Загалом на конкурс поїхали 68 юних переяславців.

Під час урочистостей, присвячених Дню міста,колектив Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді за активну участь у громадському житті міста, сумлінну ефективну працю та надання якісних послуг був нагороджений Подякою міської ради. Нагородження проходило під гаслом «Переяслав-Хмельницький вшановує кращих». Це приємна оцінка і визнання досягнень колективу педагогів, вихованців, батьківської громади БХТДЮМ та розумної, толерантної координації зусиль усіх учасників діяльності закладу з боку адміністрації – директора Ніни Товкун, заступника директора з навчально-виховної та методичної роботи Ірини Омельяненко, завідуючих відділом організаційно-масової роботи Тетяни Ковшун та Анни Порфір`євої.

А ще це емоційний заряд для подальшої творчої праці та співпраці з міською владою на благо рідного міста.

26 вересня  2017 року у місті Переяславі-Хмельницькому відбулися  урочистості,  присвячені святкуванню Дня працівників освіти,  де  відзначали кращих  педагогів міста.

Колектив БХТДЮМ щиро вітає  своїх педагогів з отриманням заслужених   нагород:

- подяку департаменту освіти Київської державної адміністрації  отримала  завідуюча відділом організаційно-масової роботи, керівник  акробатично-хореографічної студії «Фантазія»  Ковшун Тетяна  Іванівна;

За рішенням журі Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників», який поводиться щороку Національним еколого-натуралістичного центром учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно із Всеукраїнською Асоціацією педагогів-позашкільників «Фактор» з метою виявлення творчо працюючих педагогічних колективів позашкільних навчальних закладів, розповсюдження передового педагогічного досвіду, пошуку інноваційних ідей та технологій щодо оновлення змісту навчання та виховання дітей.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker