Багаторазові переможці Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів конкурсів хореографічного мистецтва,  акробатично-хореографічна студія "Фантазія" (керівник Тетяна Ковшун) та хореографічна студія "Перлина" (керівник Ірина Марченко) знову повернулися з перемогою!

21 квітня 2018 року на базі Київського національного університету архітектури і будівництва відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод "Gold Star Fest" .

4 листопада 2017 року в м.Києві відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль мистецтв "Зоряна Брама". За перемогами та здобутками на фестиваль їздили вихованки різних вікових категорій хореографічної студії "Перлина" (керівник Ірина Марченко) та акробатично-хореографічної студії "Фантазія" (керівник Тетяна Ковшун). Змагання були не з легких. Колективи з Харкова, Львова, Житомира, Хмельницького, Херсона, Києва та ін. демонстрували різнопланові хореографічні постановки високого рівня виконавської майстерності. Було чимало талантів, які неодноразово посідали призові місця, тому зайняти найвищий щабель на п'єдесталі було не просто і водночас дуже почесно. Але наші вихованки завжди наполегливо йдуть до перемоги! Не здалися і цього разу, за що отримали призові місця у таких хореографічних номінаціях: акробатично-хореографічна студія "Фантазія" номери "Запали вогонь" та "Джаз" стали Лауреатами ІІ премії а "Веселинки" Лауреати ІІІ премії, хореографічна студія "Перлина" - "Ангели" Лауреати ІІІ премії, "Енерджайзери" Лауреати ІІ премії. Але головним визнанням хореографічної майстерності став танець "Freedom" хореографічної студії "Перлина" - Лауреат І премії!

26 вересня  2017 року у місті Переяславі-Хмельницькому відбулися  урочистості,  присвячені святкуванню Дня працівників освіти,  де  відзначали кращих  педагогів міста.

Колектив БХТДЮМ щиро вітає  своїх педагогів з отриманням заслужених   нагород:

- подяку департаменту освіти Київської державної адміністрації  отримала  завідуюча відділом організаційно-масової роботи, керівник  акробатично-хореографічної студії «Фантазія»  Ковшун Тетяна  Іванівна;

14 жовтня в колонній залі Київської міської держадміністрації відбувся 84-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль для дітей та молоді “Осінні “Зоряні мости”. Він зібрав учасників із Київської, Вінницької, Кіровоградської, Рівненської, Миколаївської, Полтавської і Тернопільської областей.

За перемогу змагалися й колективи Переяслав-Хмельницького будинку художньої творчості: акробатично-хореографічна студія “Фантазія” (керівник Тетяна Ковшун) і хореографічна студія “Перлина”(керівник Ірина Марченко). Загалом на конкурс поїхали 68 юних переяславців.

Під час урочистостей, присвячених Дню міста,колектив Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді за активну участь у громадському житті міста, сумлінну ефективну працю та надання якісних послуг був нагороджений Подякою міської ради. Нагородження проходило під гаслом «Переяслав-Хмельницький вшановує кращих». Це приємна оцінка і визнання досягнень колективу педагогів, вихованців, батьківської громади БХТДЮМ та розумної, толерантної координації зусиль усіх учасників діяльності закладу з боку адміністрації – директора Ніни Товкун, заступника директора з навчально-виховної та методичної роботи Ірини Омельяненко, завідуючих відділом організаційно-масової роботи Тетяни Ковшун та Анни Порфір`євої.

А ще це емоційний заряд для подальшої творчої праці та співпраці з міською владою на благо рідного міста.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker