КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» провів в заочному форматі обласний етап Всеукраїнського конкурсу дослідницько-експериментальних робіт із природознавства «Юний дослідник». Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, гурток «Мала Академія Наук», керівник Лариса Ткаченко, на обласному етапі Всеукраїнському конкурсі презентува Ковшун Денис. На підставі висновків журі конкурсу в номінації «Охорона здоров`я» Денис посів ІІІ місце!
Вітаємо нашого переможця та його мудрого наставника Ларису Василівну з успішною підготовкою та результативною участю у конкурсі. Бажаємо успіхів у подальших дослідженнях та натхненного підкорення нових наукових вершин!

Незважаючи на складні обставини, які склалися у нашій державі, нам дуже приємно отримувати радісні звістки! Юні танцюристки, вихованки акробатично-хореографічної студія "Фантазія" (керівник Тетяна Ковшун) та зразкової хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко) Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, ще до початку воєнних дій, приймали участь у дистанційному Всеукраїнському двотуровому конкурсі мистецтв "НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАРАД ТАЛАНТІВ"

 

Вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді гідно представили власні дослідницькі проєкти на обласному конкурсі-захисті Малої академії наук. Кожен конкурсант підготував відеоматеріали: запис постерного захисту та виступу на конференції. Тематика МАНівських робіт гуртківців Переяславського БХТДЮМ – актуальна та різноманітна. Ми радіємо, що усі дослідницькі проєкти отримали призові місця в різних відділеннях та секціях:

Вітаємо вихованців гуртка «Кактусенята» Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, під керівництвом Олени Дзюбенко, за активну участь у фото-квесті «Кольори моєї Землі», що відбувся в рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «День Землі». Природа – це краса нашої планети. Дякуємо вам, що не лише захищаєте і бережно ставитеся до навколишнього середовища, а й у своїх світлинах продемонстрували всю барвистість та різноманіття земної природи.

 Організатори Конкурсу – Українське молодіжне аерокосмічне об’єднання «Сузір’я» (УМАКО «Сузір’я») за сприяння Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. О. М. Макарова та за підтримки Міністерства освіти і науки України. Цьогоріч засідання журі фінального етапу Конкурсу проходило у м. Чернівці, в музеї авіації та космонавтики імені Леоніда Каденюка.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker