"Gold Star Fest"

Багаторазові переможці Всеукраїнських та Міжнародних фестивалів конкурсів хореографічного мистецтва,  акробатично-хореографічна студія "Фантазія" (керівник Тетяна Ковшун) та хореографічна студія "Перлина" (керівник Ірина Марченко) знову повернулися з перемогою!

21 квітня 2018 року на базі Київського національного університету архітектури і будівництва відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль-конкурс вокального, хореографічного, театрального мистецтв та театрів мод "Gold Star Fest" .

Журі конкурсу складалось з видатних та відомих діячів у сфері мистецтва. Головним членом журі в номінації хореографія був Руслан Грановських- музикант, копозитор, продюсер,експерт з продюсування і розвитку артистів, засновник академії шоу-бізнеса "Granovscih academy"; Анастасія Коваль- хореограф команди "D•Girls" місто Київ, участник команди "D-Side Fam"( Киев),  учасниця балету Michelle Andrade, 4- кратна Чемпіонка світу,5-кратна Чемпіонка України, переможниця GreenWay open battle; Тимофій Черненко- танцівник, хореограф-постановник, неоднократний чемпіон України по бальній хореографії, суддя вищої категорії по бальним танцям; Юлія Ощепкова - хореограф-постановник latina, jazz funk, commercial choreography, contemporary, переможниця Feel the Beat 2015 - 1 місце, The Challenge 2017 - 1 місце. Марина Волкобой- майстер спорту України зі спортивної акробатики, неодноразова чемпіонка України з сучасної хореографії, працювала у складі балету артистів:Dan Balan, Mozgi, Дмитро Коляденко, Олег Скрипка та ін.

Майстерність у хореографічному мистецтві показали понад 30 колективів з усієї України, які показали більше 180 хореографічних номерів.
Акробатичнохореографічна студія "Фантазія"  і хореографічна студія "Перлина"   представляли по одному номеру у першій, другій, третій та змішаній групі.
І місце в своїй віковій категорії та номінації посіла композиція «Тече вода» хореографічної студії «Перлина». А  молодші вихованки студії із композиціями"Казкова соната" та Енерджайзери -вибороли 3 призове місце.

Вихованки акробатично-хореографічної стідії "Фантазія" у нелегкій конкурентній боротьбі вибороли всі почесні 2 місця за композиції "Міні Мауси", "Світ без війни", та " Запали вогонь".

Юні танцюристи вразили суддів своєю виконавською майстерністю за що були нагороджені дипломами, кубками, подарунками та сертифікатами на безкоштовне онлайн-вивчення англійської мови. А керівників колективів Тетяну Ковшун та Ірину Марченко відзначили дипломом за високу педагогічну майстерність та професійне виховання творчої молоді.

Вітаємо переможців, їх батьків та хореографів! Бажаємо наснаги та завзятості, а світ барвистої мови танцю нехай додасть кольорових відтінків на квітучому творчому шляху.

 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker