Вихованці БХТДЮМ за раціональне природокористування

Нещодавно підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста». У фестивалі брали участь і конкурсні роботи вихованців Будинку художньої творчості дітей,юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького.

Тематикою фестивалю 2018 року було визначено «Раціональне природокористування». Для участі в обласному етапі подано 103 роботи з позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів Київської області.

Велика дружна родина гуртківців та педагогів БХТДЮМ вітає з перемогою наших юних захисників природи:

Лис Марту, яка зайняла ІІ місце з роботою  «Не рубай ялинку» у номінації  «Кращий відеоролик»;

Ситницьку Сніжану, робота «Дніпрово-Яненківський вал» у номінації «Кращий слайд-фільм» посіла ІІІ місце .

У своїх роботах дівчатка наголошують, що ми всі дуже добре знаємо, як поводитись, щоб не нанести збитку природі, і багато говоримо про її захист. Але треба кожному почати з себе, душею відчути єдність з природою: бути обережним в лісі, щоб не зламати гілку, бо дереву боляче, воно живе; не залишати після себе сміття, бо землі неприємно переносити таку неповагу до себе; обережно поводитись з вогнем, бо він може знищити цілі лісові масиви, поля. Людина виділяється з природи своїм розумом, щирим серцем. Тож станьмо розумними господарями на своїй землі і пам’ятаймо, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker