2 вересня  педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького приєдналися до нестандартного проведення Дня знань у  школі № 4.

5 березня 2019 року  керівники гуртків декоративно-ужиткового мистецтва Будинку художньої творчості дітей,юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького  разом з відділом  з питань фізичної культури, молоді та спорту виконавчого комітету Переслав-Хмельницької міської ради провели майстер-класи по виготовленню сувенірів з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня.

4 січня 2019 року  вихованці Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді  відвідали місто Київ, щоб повеселитися в Палаці України, разом з «Академією бешкетників». Весела різдвяна історія, про бешкетників, які не любили Різдво, занурила всіх присутніх в залі в справжню новорічну, різдвяну казку. Приємно було спостерігати, як діти з цікавістю та співпереживанням спостерігали за подіями, які розгорталися на сцені. В кінці свята, всі отримали приємні, солодкі подарунки. Але головне те, що кожен, хто прийняв участь в поїздці на цілий рік зарядився добром та приємними емоціями.

5 лютого на підтримку Всеукраїнської акції #STOP_SEXтинг до Дня безпечного Інтернету в гуртку Міська рада дітей Переяслава – молодший склад (МРДП –МС), керівник Ірина Омельяненко, відбулося заняття-тренінг «СТОП – кібергрумінг!»

За словами Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби щороку в Україні зростає кількість злочинів сексуального характеру щодо дітей в онлайн-просторі — онлайн-грумінг та вимагання. Налагоджуючи довірливі стосунки з дитиною та використовуючи фейкові акаунти в соціальних мережах, злочинці вимагають у дитини інтимні фотографії та шантажують її, погрожуючи розіслати фото знайомим, вимагають більш інтимні матеріали, гроші чи приватні інтимні зустрічі. Окрема проблема – секстинг – надсилання підлітками своїх інтимних фото одне одному, що може призвести до небажаного поширення таких матеріалів і  кібербулінгу та кібегрумінгу».

Щороку всі очікують приходу Святого Миколая, адже він кладе під подушки дітей подарунки та солодощі. Для вихованців Переяслав-Хмельницького Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відчуття свята приходить набагато раніше, адже вже традиційно на початку грудня відкривається пошта Святого Миколая. Всі діти активно пишуть листи Чудотворцю, в надії, що за їхні хороші справи вони отримають бажані подарунки. Так і в цьому році, 6 грудня, відбулося урочисте відкриття пошти Святого Миколая. Вихованці театральної студії «ArtTime» та вокальної студії «Акорд» підготували цікаве та повчальне свято для всіх, хто завітав до Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслав-Хмельницький.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker