Усі учасники освітнього процесу Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді не лишаються осторонь від соціальних проблем, тому і приєдналися до Всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей. Мета акції – зібрати монети номіналом у 25 копійок, що вже не приймаються до оплати, та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, які борються з раком. Участь у цьому проєкті – це можливість більше дізнатися про проблеми окремих родин, пов`язані із хворобою,  дізнатися про шляхи підтримки та допомоги. А ще це реальна можливість проявити важливі соціальні якості як чуйність, доброчинність, благодійність, великодушність, співпереживання,  доброта, чесність, тактовність, милосердя.

17 травня у Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді стартував тиждень знань з безпеки  життєдіяльності «Безпечні канікули». Метою тижня є формування та розширення знань учнів про безпеку життєдіяльності: правил поводження при виникненні надзвичайних ситуацій, правил пожежної та електробезпеки, попередження дитячого дорожньо -транспортного травматизму, інтернетбезпеки тощо. Вікторія Лис, методист БХТДЮМ, провела  інтерактивний  відеосалон для гуртківців під назвою «Надзвичайні ситуації». Перегляд фрагментів мультфільмів,відеофільмів та  відеороликів з коментарями гуртківців, відгадування загадок та ребусів охоплювали різні види дитячої діяльності під час літніх канікул, скеровуючи увагу на дотриманні правил безпеки та усвідомлення, що найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я.

Екологічні проблеми, на сьогоднішній день, є досить актуальними. Робота щодо формування  екологічної компетентності в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді проводиться  в процесі гурткових занять та годин дозвілля: це і екологічні акції, прогулянки та екскурсії, бесіди, диспути, презентації та інтерактивні ігри, вправи та проекти, виготовлення одягу, аксесуарів та предметів побуту та  інтер’єру із застосуванням принципів апсайклінгу (використання у виробництві старих речей), написання дослідницьких робіт на екологічну тематику та участь в екологічних конкурсах.

Здоров’я дітей – одне з основних джерел щастя, радості і повноцінного життя батьків, педагогів, суспільства в цілому. Особливо актуальною турбота про здоров`я є в теперішніх умовах. Для системної організації роботи щодо збереження життя і здоров`я гуртківців у  Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді розробили соціально-освітній проєкт «В майбутнє – здоровими!». Він передбачає формування в гуртківців здоров`язберігаючої компетентності, що стосується фізичного, психічного, інтелектуального, соціального та творчого здоров`я.

2 вересня  педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького приєдналися до нестандартного проведення Дня знань у  школі № 4.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker