УКРАЇНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З РОДИНИ

У нашого народу здавна живе добра і благородна традиція – підтримувати теплі родинні взаємини, разом долати незгоди. Саме родина була осередком миру та любові, злагоди та порозуміння. Саме в родинному колі ми завжди знаходимо підтримку та відпочинок перед початком нових звершень.
У цей відповідальний для країни час родинні цінності набувають ще більшого значення. Адже саме в родині зростають та виховуються нові громадяни нашої держави.

Добре, коли люди це розуміють і цінують родинну єдність. Це саме та єдність, якою ми сильні і непереможні в усіх життєвих випробуваннях. 
Таку єдність продемонстрували 34 родини вихованців БХТДЮМ на ІІ фестивалі родинної творчості. Ініціатором цього прекрасного творчого заходу є  директор БХТДЮМ Н.І. Товкун, яка зі своєю командою креативних невгамовних колег не шкодують ні свого часу,  ні уваги для підтримки і розвитку творчих сімей.
Вихованці вокальних студій Гречко Мирослав, Онищенко Аліна, Грабевник Юля підготували пісенні дарунки разом зі своїми родинами.
Найменші танцюристи - «зайченята» із хореографічної студії «Перлина» вийшли на сцену разом зі своїми мамами і татом, який зіграв роль вовка.   Найсміливіші братики юних танцюристок склали їм пару  в російському  таночку, продемонструвавши присутнім взаєморозуміння та підтримку, яким навчилися від батьків.
Символом підтримки, надійності і захищеності дитини в сім`ї став танок 4-річних дівчаток зі своїми татами «Татова радість»  (акробатично-хореографічна студія «Фантазія»). Натомість майбутні мужчини – маленькі хлопчики-танцюристи стали «опорою»  в танці для своїх дебютанток-мам.
Усі присутні були в захваті від сміливості сім`ї Яни Ходаківської (Студія Брейк-дансу «Фристайл»), які показували елементи брейку та інших стилів вуличного танцю.
Декоративно-ужитковий напрямок творчості вихованців та їх родин презентували гуртківці творчих об`єднань «Дизайн композицій» - Одинець Настя та Гопанчук Настя,  «Рукоділля» - Лимаренко Альоша, «Ми малюємо світ» та бісероплетіння «Сувенір» - Луценко Маша. Їх фантазії та вмінням немає меж Виставки робіт, творчі презентації, віршовані та пісенні представлення світу своїх рукотворних захоплень створили навколо цих родин ауру працьовитості любові, затишку і взаємодопомоги.
Спілкуючись з родинами, дізнаємося, що батьки багато чому навчилися і від своїх дітей, а головне – умінню творити і наполегливо йти до поставленої мети.
Й усі родини дійшли до висновку, що творчість стимулює розумовий розвиток, надихає на подолання хвороб, на формування сили духу, об`єднує родину.
На фестивалі панувала невимушена неповторна атмосфера, яку вдало підтримували ведучі фестивалю Тетяна Ковшун, завідуюча відділом організаційно-масової роботи, та Леся Шкурпат, керівник вокальної студії «Акорд».
Фейеричним закінченням фестивалю став індійський танок у виконанні мам та їх талановитих донечок, який потребував від виконавців не тільки хореографічних а й акробатичних умінь та майже спортивної витривалості.
Наша шира вдячність тим людям, які допомогли у проведенні нашого фестивалю: Доброскок Ірині Іванівні, Тупалу Миколі Миколайовичу, Намоченку Олександру, Чупису Юрію Володимировичу.
Ця творча зустріч родин наповнила їх духовними емоціями, зробила кращим сьогодення, зблизила та об`єднала спільною діяльністю в ім`я наших дітей.
Наша  Україна щедра на  таланти, треба тільки хотіти та навчитися створювати красу і донести її для інших.

 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker