Підтримуємо акцію «Монетки дітям»

Усі учасники освітнього процесу Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді не лишаються осторонь від соціальних проблем, тому і приєдналися до Всеукраїнської благодійної акції «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей. Мета акції – зібрати монети номіналом у 25 копійок, що вже не приймаються до оплати, та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, які борються з раком. Участь у цьому проєкті – це можливість більше дізнатися про проблеми окремих родин, пов`язані із хворобою,  дізнатися про шляхи підтримки та допомоги. А ще це реальна можливість проявити важливі соціальні якості як чуйність, доброчинність, благодійність, великодушність, співпереживання,  доброта, чесність, тактовність, милосердя.

Першими до акції доєдналися вихованці екологічного гуртка «Кактусенята» (керівник Олена Дзюбенко). Юні вихованки разом із Оленою Володимирівною виготовили скриньку для збору монеток та зробили перший внесок.

Долучайтеся до акції добра, волонтерства й благочинності! Кожна монета у 25 копійок – це крок назустріч здоровому дитинству для онкохворих дітей.

 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker