Дорогою інновацій

Питання, пов`язані з посиленням професійного удосконалення педагога як умови його активної до нових обставин і моделей діяльності, підготовки до рішення нових професійних  завдань набувають особливої актуальності в сучасних умовах.
З метою модернізації змісту позашкільної освіти тапідвищення рівня професійно-творчої компетентності педагогів для забезпечення високої якості освітніх послуг Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького в 2014-2015  навчальному році започатковано Творчу академію педагогічної майстерності. В її роботі будуть оптимально поєднуватися  традиційні та інноваційні форми та технології роботи з педагогічними кадрами.

Перше засідання Творчої академії відбулося 9 жовтня  у формі інтелект- кафе «Сучасні педагогічні технології гурткової роботи». В її роботі взяли участь завідуюча методичним кабінетом І.В.Божко, методист з виховної роботи ММК Г.В. Лавренюк та педагоги БХТДЮМ.
Мозковий штурм „Бізнес-план «Інновація»”, вправи «Зоряна карта», «Меню керівника гуртка «Сучасні педагогічні технології», «Планування успіху» та вправа на розвитокпедагогічних комунікативних навичок ненав`язливо підводили педагогів до ухвали рішення:
* Сформувати банк педагогічних інновацій педагогів БХТДЮМ та відеотеку відкритих занять з використанням інновацій;
* Продовжувати впроваджувати інноваційні моделі, методи та прийоми організації навчально-виховного процесу в гуртках;
*Продовжувати взаємовідвідування занять та  виховних заходів, надання фахових консультацій, взаємообмін  методичними та творчими напрацюваннями.
* Систематично висвітлювати на сайтах БХТДЮМ, міськво, ЦТДЮК  досвід роботи з формування творчого та інноваційного середовища.
Спілкуючись та дискутуючи, граючись та переглядаючи презентацію, педагоги  розширили та  узагальнили знання про  застосування сучасних педагогічних технологій в гуртковій роботі, поділились своїм досвідом, здобутками та планами. У всіх нас є спільне і відмінне, з чимось ми погоджуємось, а з чимось – ні, і це природно. Але у нас спільна мета, саме  це і об’єднує нас, творчих педагогів Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького.
Заступник директора з навчально-виховної та
методичної роботи БХТДЮМ І.І. Омельяненко

 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker