Вихованці  та педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького  є активними учасниками громадського, освітнього та культурного життя рідного міста. 8 грудня разом з усією громадою вони вітали Святійшого  Патріарха  Київського і всієї Руси-України Філарета, який  прибув   для освячення храму на честь Святого Рівноапостольного князя Володимира Великого в нашому місті.

У далекому 1983 році в місті Переяславі-Хмельницькому  народився Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді (тоді ще Будинок піонерів). З перших днів існування, він згуртовував навколо  себе творчу, креативну молодь, давав можливість розвивати та примножувати таланти, а також стимулював дітей до активної діяльності. Багато років пройшло з того часу, багато змін, багато перемог та досягнень, серед яких І місце у Всеукраїнському конкурсі-огляді соціально-педагогічних виховних систем позашкільних навчальних закладів України у 2013 році, Абсолютний переможець «Флагман позашкільної освіти України» Відкритого рейтингу якості позашкільної освіти «Золота когорта позашкільників» у 2015,  І місце та Золотий сертифікат Всеукраїнського конкурсу-рейтингу навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми "Школа – джерело талантів" у 2018, а також безліч перемог вихованців та педагогів закладу в обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях.

Коли на вулиці холодна, дощова осінь, так хочеться душевного тепла та затишку. А що може зігріти краще, ніж справжня родинна атмосфера, радість та спілкування з близькими людьми? Саме такою, по-сімейному щирою, була конкурсно-розважальна програма «Я горджуся, що бабуся». Участь в ній прийняли бабусі вихованців Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді та їхні онуки: Варивода Ірина Василівна з онуком Тимофієм, Шаповал Наталія Сергіївна з онукою Марією, Яковенко Марія Михайлівна та Грабевник Марія Василівна з онуками Олею та Юлею, Іллічова Зоя Борисівна з онукою Олександрою, Костюк Наталія Олексіївна з онуком Денисом, Данильченко Валентина Іванівна з онукою Валентиною. Перш ніж розпочати конкурсну програму, в якій бабусі та онуки змагалися в знанні казок, кулінарних рецептів, приказок, а також демонстрували свою спритність та грацію, всі присутні на святі, долучилися до майстер-класу по ліпленню вареників. Люблячі та старанні бабусі з радістю ділилися секретами приготування цієї смачної, української страви, якою всі посмакували в кінці свята.

1 листопада 2018 року в стінах Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслав-Хмельницького було гамірно, адже саме в цей день тут проходила яскрава та весела програма «Halloween party» для вихованців БХТДЮМ. Діти, які з нетерпінням чекали цього свята, з радістю перевдягалися в страшно яскраві, страшенно красиві та неймовірно креативні костюми, щоб максимально заглибитися в атмосферу святкового настрою. Разом з трьома веселими відмочками Монстер-хай, вони гралися в ігри, танцювали та розважалися.

Святкуючи День міста, кожен відчуває себе часткою великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий рідний край, тих, хто пишається, як минулим Переяслава, так і його сьогоденням.

Свій танцювальний дарунок місту-імениннику та його жителям презентували вихованці акробатично-хореографічної студії «Фантазія» (керівник Тетяна Ковшун) та хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко). Висока виконавська майстерність, яскраві костюми та щирість дарували святковий настрій присутнім.
У рамках святкування Дня міста започатковано проведення фестивалю «Зліт першокласників».  В цьому році відбувся VІІ зліт. Зустрічали юних громадян міста герої одного з їх улюблених мультфільмів – Райдужка (Анна Сахно) та Іскорка (Ірина Марченко). Вони разом з першокласниками та наймолодшими  вихованцями хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко) долали підступну  Лінь (Марія Губар), розучували руханку для відпочинку на шкільних перервах, танцювали та заряджалися позитивом, який допоможе здолати перші труднощі шкільного навчання.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker