В Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді змагалися   СУПЕР ТАТУСІ.

«Це свято родини, батька і дитини, що показало дієву батьківську  любов до своїх дітей», - наголосила у вітальному слові Катерина Лой, начальник служби у справах дітей та сім’ї виконкому Переяславської міської ради.
Ведуча конкурсної програми  Анна Наконечна, керівник гуртків БХТДЮМ, супроводжувала команди з татусів та їх дітей стежками різних випробувань. Учасникам треба було продемонструвати силу і влучність, швидкість, вправність  і винахідливість, творчість і навіть мудрість!

Свято Миколая є особливо бажаним дитячим святом. Серед дітей встановився звичай писати Святому Миколаю листа, у якому дитина вказує, що хорошого та поганого вона вчинила протягом року і просити про подарунки, які б хотілося отримати.

Традиційно на початку грудня в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді розпочала роботу пошта Святого Миколая. Члени Міської ради дітей Переяслава – молодший склад (МРДП – МС), керівник Ірина Омельяненко, підготували для малечі коротеньке дійство із чарівними Феями (Валерія Заноза та Анжеліка Дьолог), бешкетницею Пустункою (Евеліна Павленко), чортиком Антипком, який збирав інформацію про погані вчинки дітей (Данііл Піддубний) та справедливим Ангелом (Анна Слива), що захистила усіх вихованців БХТДЮМ  від чортикових різочок. Ігри-естафети під час яких присутні малювали портрети Миколая та збирали яблука для його оленів теж придумали та провели члени МРДП –МС Валерія Доброгорська, Олександра Кріпак та Дарина Галушка.

День працівників освіти – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для педагогів – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом.

«Кожен хлопчик, має хоч раз в житті перетворитися на сміливого пірата, відважного лицаря чи казкового принца, а кожна дівчинка-красуня, має побувати прекрасною принцесою, казковою феєю, милим янголятком» - саме так подумали в Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді та організували неймовірний, казковий бал-маскарад «Мульти-Fest».

28 листопада 2019 року, зала БХТДЮМ перетворилася на справжню казкову феєрію, адже її заповнили герої казок, мультфільмів та фільмів. Серед всіх присутніх можна було побачити милих принцес, кокетливих фей, неймовірних тваринок, сильних принців та веселих піратів, а ще багато фантастичний та незвичайних героїв. Розважали всіх гостей героїні казок та мультиків – Снігова Королева (Анна Сахно) , Гретель (Марія Маркович) та Міні Маус (Анна Наконечна). Всі діти активно приймали участь в різноманітних іграх та конкурсах, відгадували загадки, перевіряли себе на спритність, а також танцювали з веселим ведмедиком Чарлі та жителями підводного царства – акулами.

Уже традиційно святкування на День міста не обходиться без найменших школярів – першокласників.  І ось вони, веселі та безтурботні, розумні та серйозні, разом із бешкетливими клоунами (гуртківці Міської ради дітей Переяслава- молодший склад, керівник Ірина Омельяненко)  крокують до центральної сцени, де їх вітав начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Петро Ярмоленко.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker