02.02.2021 року завідуюча відділом організаційно-масової роботи  Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Анна Наконечна провела  тренінг до Дня безпечного Інтернету для вихованців гуртків початкового рівня.

Привітна новорічна зала Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, Дід Мороз, Снігуронька та сучасний герой новорічних мультиків Грінч вітають на міському новорічному святі, що триватиме чотири дні поспіль,  дітей пільгових категорій.

3 грудня у Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді розпочала роботу Пошта Святого Миколая.

Щоб підтримати в найменших гуртківців віру в казку,  добро та трішки порозважати їх, члени гуртка Міська Рада Дітей Переяслава- молодший склад (керівник Ірина Омельяненко) провели театралізовану хвилинку-відкриття Пошти Чудотворця Миколая. Добрий Ангел (Анна Слива) розповідала дітям про добрі справи Миколая, навчала, як правильно писати листи, чемно розповідаючи про себе та свої мрії про подарунки. Як часто трапляється, добрій справі спробували завадити Лінь, яку влучно зіграла Ліза Циганок та Вірус  COVID-19 (Микола Руденко). Але добрий чарівник Гарі Потер (Даніїл Піддубний)разом із Ангелом  допомогли дітям прогнати Лінь, затанцювавши танці-зігріванці,  та побороти Вірус, повторивши правила безпечної поведінки для попередження вірусного захворювання.  І ось щаслива мить: перші листи маленьких гуртківців БХТДЮМ  уже чекають на відправлення за адресою!

У День святого Миколая в Переяславі  відбулось урочисте запалення вогнів головної новорічної ялинки міської об’єднаної територіальної громади.

Працівники міського відділу культури та Переяслав-Хмельницького педуніверситету ім. Григорія Сковороди створили для громади справжнє миколаївське диво – чудова ялинка, ілюмінація, фотозони, казкове театралізоване дійство.

Вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді допомагали Святому Миколаю (Андрій Іващенко) запалювати вогники на головній ялинці Переяславської міської громади своїми щирими, веселими пісеньками (вокальна студія «Акорд», керівник Людмила Стрілець) та енергійним таночком - флешмобом (акробатично-хореографічна студія «Фантазія», керівник Тетяна Ковшун).

Початок навчального року розпочався в БХТ: дуже весело. Дітям було організовано цікаві квести та завдання, які вони з величезним задоволенням виконували. Отримавши, як завжди, перші призові місця, вихованці гуртка “Майстриня” продовжили своє святкування смачненьким чаюванням,всі діти були задоволені,радісні та щасливі.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker