День працівників освіти – свято кожної людини, хто хоч чомусь учився в цьому світі. Бо вчителями і учнями одночасно виступає кожен з нас. Але для педагогів – це особливий день, бо саме в цей день почуєш стільки слів вдячності і подяки, як за всі інші дні взяті разом.

Уже традиційно святкування на День міста не обходиться без найменших школярів – першокласників.  І ось вони, веселі та безтурботні, розумні та серйозні, разом із бешкетливими клоунами (гуртківці Міської ради дітей Переяслава- молодший склад, керівник Ірина Омельяненко)  крокують до центральної сцени, де їх вітав начальник відділу освіти Переяслав-Хмельницької міської ради Петро Ярмоленко.

Будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького відзначається тісною співпрацею із закладами загальної середньої  та дошкільної освіти. Щоб допомогти першокласникам зробити впевнені та успішні кроки в шкільне життя,  педагоги БХТДЮМ проводять інтерактивну посвяту в першокласники.

Свої найкращі творчі композиції  на святковому дитячому концерті, присвяченому Дню Переяслава, показали вихованці Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Юні учасники вокальної студії «Акорд», керівник Анна Сахно, подарували пісню «Назустріч світу». Магічна та по-сучасному динамічна композиція «Вербовая дощечка» у виконанні вихованців акробатично-хореографічної студії «Фантазія», керівник Тетяна Ковшун  викликали захоплення глядачів. А енергійний та запальний танок «Намалюй» від зразкової хореографічної студії «Перлина», керівник Ірина Марченко, наповнював присутніх теплотою та радістю.

28 серпня у актовому залі міської гімназії відбулася Велика педагогічна рада  освітян Переяслава – Хмельницького, під час якої представники усіх закладів освіти міста проаналізували підсумки роботи за минулий навчальний рік, відзначали досягнення та  намітили шляхи вирішення проблем, що стоять сьогодні перед освітянами.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker