Педагоги Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді провели квест для першокласників шостої школи. Герої популярних мультфільмів Іскорка (Тетяна Ковшун), Міла (Анна Наконечна),  Майя (Ірина Марченко) та Клоун (Марія Маркович) підготували для малечі веселі випробування, які сприяли знайомству однокласників, їх згуртуванню та надали змогу проявити уміння уважно слухати та відповідати на запитання, творчо виконувати завдання та разом веселитися. Ритмічні руханки, таємничі тунелі, чарівна скринька, різнобарвні малюнки та спільне комплектування шкільного портфеля – такі різні активності чекали на учасників. Закінчився квест своєрідною посвятою у першокласники, коли  до звучання шкільного дзвоника кожен школярик додав звучання свого маленького дзвіночка. Вітаємо маленьких школяриків, їх родини та педагогів! Бажаємо, щоб навчальний рік був цікавим, безпечним та успішним!

28 серпня педагоги та вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді взяли участь у педагогічному форумі, стартовому заході освітян Переяславської громади. Яскраві позитивні ведучі Тетяна Ковшун (завідуюча відділом організаційно-масової роботи БХТДЮМ) та Інна Товкун (випускниця БХТДЮМ) провели учасників різними етапами форуму.

Усім відомо, що позитивне емоційне налаштування сприяє людській діяльності. Педагоги Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді для цього використовують різноманітні засоби. Сьогодні, 14 травня, неформальна, весела дата – День танцю маленьких каченят, найпопулярнішої танцювальної розваги і дітей і дорослих всього світу. Музика до цього таночка існує не менше, ніж у 400 кавер- версіях. Структура  таночка каченят  проста, рухи нескладні, тому легко і весело у всіх виходить його танцювати.

1 червня відбувся Святковий концерт, учасниками якого стали вихованці різноманітних дитячих вокальних і танцювальних гуртків та студій Переяславської міської громади. Вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді теж взяли участь у цьому своєрідному творчому параді. Учасники акробатично-хореографічної студії «Фантазія», керівник Тетяна Ковшун, презентували дві енергійні хореографічні композиції:  «Диско» та Вихованці зразкової хореографічної студії «Перлина», керівник Ірина Марченко, веселив глядачів своїми запальними таночками «Лови ритм» та «Look at me shine». Майстерність юних танцюристів БХТДЮМ, змістовність і сюжетність композицій та яскраві костюми танцюристів зачаровували глядачів. 

02.02.2021 року завідуюча відділом організаційно-масової роботи  Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді Анна Наконечна провела  тренінг до Дня безпечного Інтернету для вихованців гуртків початкового рівня.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker