Рози Обзора

Наприкінці червня у Болгарії в м. Обзор відбувся перший міжнародний фестиваль дитячої творчості «Рози Обзора», який створив ще одну важливу сходинку до успіху для багатьох талановитих вихованців БХТ ДЮМ. 11 гуртківців середньої та молодшої групи хореографічної студії «Перлина» разом з молодим, талановитим керівником Іриною Марченко підготувавши по два обов’язкові конкурсні номери, концертні костюми та реквізити поринули у фестивальну атмосферу творчості, змагання, розваг та дружби.

Головна мета фестивалю – підтримка та стимулювання дитячо-юнацької творчості, створення для дітей можливості творчого спілкування, виявлення нових талантів, ознайомлення з культурою народів Європи та оздоровлення талановитих дітей. Наші маленькі танцюристи привабили організаторів своєю майстерність, працьовитістю та доброзичливим ставленням до всіх конкурсантів. У своїх вікових категоріях та різних хореографічних номінаціях наші «Перлинки» були кращими. Молодша та сердня групи зайняли перше місце у номінації «Хореографія», серед сольних виконавців свого віку перше місце отримала солістка студії Оксана Битик. Усі конкурсанти отримали медалі учасників фестивалю.
Керівника хореографічної студії Ірину Марченко організатори фестивалю відзначили як професійного та відповідального молодого педагога.
Паралельно з участю у конкурсі хореографічних колективів вихованці БХТ ДЮМ взяли участь у конкурсі творчих робіт декоративно-вжиткового мистецтва. Роботи вихованки гуртка «Сувенір» Інни Товкун посіли І місце (керівник Ірина Омельяненко) а вихованка гуртка «Рукоділля» Поліна Марченко зайняла ІІ місце (керівник Наталія Лимаренко)

 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker