НА КРИЛАХ ТВОРЧОСТІ

Чарівнийсвіт мистецтва і творчості відкритий для всіх, ось тількийде в нього не кожен. Та де кому пощастило вже з дитинства розпочати шлях його цікавими незвіданими стежками, завдяки навчанню в позашкільних навчальних  закладах нашого міста.
28 вихованців  Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді взяли участь у VI Всеукраїнському фестивалі – конкурсі  аматорської творчості “Пісенні візерунки”.  На розгляд компетентного журі було представлено два колективи та чотири солісти, які продемонстрували  свої досягнення у   дванадцяти  художніх виступах. До складу журі фестивалю-конкурсу ввійшли відомі діячі культури і мистецтв, керівники провідних творчих колективів. Головою журі був  заслужений працівник культури України,  професор Київського національного університету культури і мистецтв, секретар Національної всеукраїнської музичної спілки, художній керівник заслуженого народного ансамблю пісні і танцю «Дарничанка» -Андрійчук Петро Олександрович, м. Київ . Виступи колективів і окремих виконавців оцінювалися  за такими критеріями: художній рівень репертуару; відповідність репертуару вікові виконавців; стилістичне розмаїття програми; оригінальність інтерпретації; майстерність виконання: виразність, емоційність, драматургія, чистота інтонування, чіткість дикції, ансамбль, динамічні відтінки; якість супроводу; сценічна культура: зовнішній вигляд, вбрання, сценографія.

Вихованці хореографічної студії «Перлина» зі своїм керівником Марченко Іриною Олександрівною  та вихованці акробатично-хореографічної студії «Фантазія»  з керівником  Ковшун Тетяною  Іванівною  підготували  чудові номери й блискуче їх представили на розгляд журі.  Особливий настрій всім присутнім у залі створили солісти Жупина Юлія, Танана  Анна, Битик Оксана, Невертій Мар’янка,  які у своїх конкурсних номінаціях були неперевершеними.
Отримані  нашими дітьми нагороди, в  черговий  раз довели, що педагогічний колектив БХТДЮМ працює на результат, на створення ситуації успіху в навчально-виховному процесі:
Танана Анна – І місце
Жупина Юлія – І місце
Битик Оксана – ІІ місце
Невертій Мар’янка – ІІ місце
Акробатично-хореографічна студія «Фантазія» - ІІ місце
Хореографічна студія «Перлина» - ІІІ місце.
Адміністрація та  педагогічний колектив  БХТДЮМ  щиро вдячні батькам  вихованців  молодшої  та середньої групи хореографічної студії «Перлина», батькам вихованців акробатично-хореографічної студії «Фантазія»  за фінансову підтримку для участі у фестивалі.
Особисто  хочу подякувати молодим та енергійним керівникам  хореографічної студії «Перлина»  Ірині Марченко  та акробатично-хореографічної студії «Фантазія» Тетяні Ковшун (колищнімвихованцям- випускницям нашого закладу).

 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker