Творчий внесок у святкування Дня міста

Святкуючи День міста, кожен відчуває себе часткою великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому дорогий рідний край, тих, хто пишається, як минулим Переяслава, так і його сьогоденням.

Свій танцювальний дарунок місту-імениннику та його жителям презентували вихованці акробатично-хореографічної студії «Фантазія» (керівник Тетяна Ковшун) та хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко). Висока виконавська майстерність, яскраві костюми та щирість дарували святковий настрій присутнім.
У рамках святкування Дня міста започатковано проведення фестивалю «Зліт першокласників».  В цьому році відбувся VІІ зліт. Зустрічали юних громадян міста герої одного з їх улюблених мультфільмів – Райдужка (Анна Сахно) та Іскорка (Ірина Марченко). Вони разом з першокласниками та наймолодшими  вихованцями хореографічної студії «Перлина» (керівник Ірина Марченко) долали підступну  Лінь (Марія Губар), розучували руханку для відпочинку на шкільних перервах, танцювали та заряджалися позитивом, який допоможе здолати перші труднощі шкільного навчання.

Керівники гуртків та вихованці декоративно-ужиткового напрямку свою творчість та любов до рідного міста доклали під час створення фотомайданчика «Переяслав – мій край, моя історія жива». Величезні лялька-мотанка та писанка, як символи невмирущого декоративного мистецтва України, яскраві квіти українського поля приваблювали жителів та гостей міста.

Добробуту та миру тобі, Преяславе!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker