Наймасовіший обласний челендж "Вишиванка - код української нації", який нікого не залишив байдужим, а тому числі і Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молод. Гуртківці з радістю і особливим теплом підтримали акцію, адже зі слів самих дітей - "Національний одяг, як оберіг, він завжди сучасний та вишуканий".

Державне свято Дня Соборності України відзначив  Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

Завідувачка відділом організаційно-масової роботи БХТДЮМ Анна Наконечна зробила екскурс в історію цієї події, підтверджуючи розповідь фото презентацією та малюнками.  Інтерактивні завдання спряли усвідомленню гуртківцями місця та значення  України в житті її громадян. Кульмінацією патріотичної хвилини стало проведення флешмобу: «Живий ланцюг єднання». Усі присутні в залі створили символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

На центральній площі міста Переяслава-Хмельницького  старшокласники навчальних закладів  збираються доволі  часто.  Беруть участь у  міських  святах, спортивних змаганнях, проводять   різні заходи.  Вечорами просто  відпочивають, спілкуються.  А от  20 вересня 2019 року   зібралися  на площі, підтримавши ініціативу членів  Міської Ради Дітей Переяслава, щоб  провести  мирну дитячу патріотичну  акцію «Я, ти, він, вона – разом ми одна сім’я».      Разом з переяславськими дітьми  учасниками акції стали діти з Донецької області – учасники вокального ансамблю «Сузір’я”  Нікольської музичної школи  зі своїм керівником Валентиною Лозінською. Виконавчий директор  місцевої асоціації  органів місцевого самоврядування «Крок громад»  (Донецька область)  Сергій Молонов по-батьківськи підтримав ініціативу дітей і наголосив на значимості таких заходів.

24 вересня 2019 року для  вихованців Будинку художньої творчості дітей,юнацтва та молоді було проведено патріотичну хвилинку до Дня Партизанської Слави. Завідуюча відділом організаційно-масової роботи  Анна Сахно збагатила знання дітей про героїчне історичне минуле українського народу під  час Другої Світової війни,  про партизанський рух на території України та Переяславщини. Діти Хвилиною мовчання  вшанували всіх, хто загинув та безвісти зник в боях за рідну Україну, переглянули світлини партизанського життя.

24 серпня, у День Незалежності України, 16 вихованців акробатично-хореографічної студії «Фантазія» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького разом із   креативними педагогами Тетяною Ковшун та Анною Наконечною мали честь стати частинкою масштабного дійства – «Ходи Гідності». Білий колір був своєрідним дрескодом події, що символізував чистоту помислів і намірів України.  Разом із іншими 500 дітьми наші гуртківці пройшли Алеєю Героїв Небесної Сотні, тримаючи у руках білі квіти, прапорець та синьо-жовті стрічки. На місцях масових розстрілів під час Революції Гідності вони поклали квіти.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker