Сьогодні, 20 лютого, Україна згадує одну із трагічних сторінок своєї історії. Вихованці Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді вшанували  пам’ять Героїв Небесної Сотні. Цього року – вже сьомі роковини кривавих подій на Майдані під час Революції  Гідності. Небесна сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і наш душевний щем вдячністі за все, що вони зробили для нас. Завідуюча організаційно-масовим відділом Анна Наконечна і всі присутні хвилиною мовчання згадали і  віддали глибоку шану всім, хто поклав своє життя за свободу рідної землі. Вічна пам’ять і слава Героям! Вони не вмирають, а навічно залишаються нашою славою та небесними захисниками України!

Наймасовіший обласний челендж "Вишиванка - код української нації", який нікого не залишив байдужим, а тому числі і Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молод. Гуртківці з радістю і особливим теплом підтримали акцію, адже зі слів самих дітей - "Національний одяг, як оберіг, він завжди сучасний та вишуканий".

24 вересня 2019 року для  вихованців Будинку художньої творчості дітей,юнацтва та молоді було проведено патріотичну хвилинку до Дня Партизанської Слави. Завідуюча відділом організаційно-масової роботи  Анна Сахно збагатила знання дітей про героїчне історичне минуле українського народу під  час Другої Світової війни,  про партизанський рух на території України та Переяславщини. Діти Хвилиною мовчання  вшанували всіх, хто загинув та безвісти зник в боях за рідну Україну, переглянули світлини партизанського життя.

Державне свято Дня Соборності України відзначив  Переяславський будинок художньої творчості дітей, юнацтва та молоді.

Завідувачка відділом організаційно-масової роботи БХТДЮМ Анна Наконечна зробила екскурс в історію цієї події, підтверджуючи розповідь фото презентацією та малюнками.  Інтерактивні завдання спряли усвідомленню гуртківцями місця та значення  України в житті її громадян. Кульмінацією патріотичної хвилини стало проведення флешмобу: «Живий ланцюг єднання». Усі присутні в залі створили символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.

На центральній площі міста Переяслава-Хмельницького  старшокласники навчальних закладів  збираються доволі  часто.  Беруть участь у  міських  святах, спортивних змаганнях, проводять   різні заходи.  Вечорами просто  відпочивають, спілкуються.  А от  20 вересня 2019 року   зібралися  на площі, підтримавши ініціативу членів  Міської Ради Дітей Переяслава, щоб  провести  мирну дитячу патріотичну  акцію «Я, ти, він, вона – разом ми одна сім’я».      Разом з переяславськими дітьми  учасниками акції стали діти з Донецької області – учасники вокального ансамблю «Сузір’я”  Нікольської музичної школи  зі своїм керівником Валентиною Лозінською. Виконавчий директор  місцевої асоціації  органів місцевого самоврядування «Крок громад»  (Донецька область)  Сергій Молонов по-батьківськи підтримав ініціативу дітей і наголосив на значимості таких заходів.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker