Козацька доба залишила найбільший слід в душі українського народу, навіки змінивши її. Вона промовляє до нас через багато поколінь, даючи сили і мужність на Майдані, надихаючи наших славних  захисників сьогодні на Сході України. Саме тому відкриття пам`ятного знаку на честь Переяславського козацького полку та героям , які віддали своє життя  за волю та незалежність України у ці важкі часи, які зараз переживає Українська держава, є актуальним. Тому що перемогти може той народ, який пам`ятає, поважає і шанує своїх предків.

Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Після Майдану і до цих пір на території нашої держави немає спокою, розпочалися і продовжуються військові дії на Сході України, в ході яких було втрачено вже кілька тисяч життів солдат та мирних жителів.

21 вересня 2017 року вихованці Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького  приєдналися до  Всеукраїнського флешмобу «Дзвін миру». Рівно о 14.00.годині  у БХТДЮМ задзвонив  «дзвоник миру», який сповістив  про волю дітей, педагогів, батьків щодо встановлення миру в Україні. Це був перегук зі «Дзвоном Миру», який у цей же час  пролунав біля штаб-квартири ООН у Нью-Йорку.

Кажуть, що любов до рідної землі та країни, діти вбирають разом з молоком матері. Але важливо пам’ятати, що любов до Батьківщини потрібно постійно виховувати та поглиблювати, адже наша Україна така багатогранна та красива. Не важливо скільки тобі років, якщо ти справжній патріот. Саме так можна сказати про наймолодших вихованців вокальної студії «Акорд», які з неймовірним запалом та цікавістю споглядали виставку робіт вихованців гуртків декоративно-прикладного мистецтва «Процвітай, моя ти Батьківщино!», присвячену Дню Гідності та Свободи. Вироби юних майстрів викликали чимало захвату з боку малят, а головне вони зрозуміли, як з допомогою мистецтва можна відобразити красу рідного краю та культуру цілої держави.

20 лютого 2017 року вихованці та педагоги Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді вшанували відвагу, силу духу й жертовність громадян, які вийшли на мирний протест і віддали своє життя на Майдані в лютому 2014 року, захищаючи права і свободи громадянина України, ідеали демократії, європейське майбутнє.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker