Участь у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – Це Ти»

Хореографічна студія «Перлина»(керівник – Ірина Марченко) та акробатично-хореографічна студія «Фантазія» (керівник - Тетяна Ковшун) взяли участь у Всеукраїнському вокально-хореографічному конкурсі «Україна – Це Ти», який відбувся 4 березня в концерт-холі університету ім..Б.Грінченка.Десятки колективів зі всієї України з'їхались до столиці, щоб позмагатись у своїй танцювальній майстерності. Переможців конкурсу визначало високоповажне журі, у складі якого: голова журі - народний артист України, почесний професор Київського університету культури та мистецтв, професор Київського університету ім. Б. Грінченка - Григорій Миколайович Чапкіс, викладач-хореограф вищої категорії, завідувач кафедрою сучасного естрадного танцю Київської Академії естрадного та циркового мистецтв - Зайцева Валентина Сергіївна, а також були викладачі профільних дисциплін київських вузів, зокрема університету ім.Грінченка, університету культури і мистецтв, університету ім.Драгоманова тощо.

Достойно представили на  цьому конкурсі своє рідне місто хореографічні колективи Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. Хореографічна студія «Перлина» та акробатично-хореографічна студія «Фантазія» представили на розсуд журі по 3 постановки в різних вікових категоріях.За  результатами членів  журі вихованки хореографічної студії «Перлина» вибороли два ІІ місця за композиції «Казкова соната» (І вік.кат.-6-7 років) та «Сонце» (ІV вік.кат.-14-16 років) та ІІІ місце - «BlueLights»(ІІ вік.кат.-8-10 років). А акробатично-хореографічна студія «Фантзія» були приємно вражені результатами конкурсу, тому що здобули два І місця за хореографічні постановки Міні Мауси(І вік.кат.-6-7 років) та «Запали вогонь» (ІІІ вік.кат. – 11-13 років) та ІІ місце за композицію «Джаз» (ІІ вік.кат.-8-10 років). Але на цьому сюрпризи не закінчилися тому що дві композиції, а саме «Джаз» (акробатично-хореографічна студія «Фантазія») та «Сонце» (хореографічна студія «Перлина») отримали від членів журі Сертифікат на знижку в розмірі 2000 грн. для участі в хореографічному конкурсі, що відбудеться 2 червня. Всі діти-переможці отримали дипломи, медалі та призи від спонсорів конкурсу, а керівників урочисто на сцені  нагородили квітами та подякамиза вагомий особистий внесок у розвиток сфери позашкільної освіти, сумлінну працю, результативність та високі досягнення в роботі.По завершенню конкурсної програми на всіх чекав цікавий майстер-клас від народного артиста України Григорія МиколайовичаЧапкіса, де кожна дитина мала змогу знайти щось цікаве для себе та дізнатись багато нового.«Ми горді за наших вихованців, які доклали багато зусиль, щоб отримати перемоги на такому престижному танцювальному конкурсі, – розповіли керівники студій Ірина Марченко та Тетяна Ковшун. – Особливо було приємно отримати нагороди від зіркового голови журі Григорія Чапкіса. Кожне визнання професіоналами – стимул до ще більшої праці та створення нових сучасних композицій».

Вихованці хореографічної студії «Перлина» та акробатично-хореографічної студії «Фантазія» не зупиняються на досягнутому, а обіцяють йти до нових перемог.
Усі вихованці і керівники дякують батькам за здійснену поїздку. 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker