Під час офіційних урочистостей з нагоди дня міста міська влада з вдячністю відзначає заслуги трудових колективів, фахівців різних галузей та окремих активних  громадян Переяслава, які своїми знаннями, творчістю, відданістю обраній справі, компетентністю та успішною працею розбудовують рідне місто, популяризують та прославляють його.

Хореографічна студія «Перлина» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького вплела у віночок своїх досягнень загальнодержавне  визнання –  наказом Міністерства освіти і науки від 28.09.2018 № 1035 хореографічній студії «Перлина», керівник Ірина Марченко, присвоєно почесне звання  «Зразковий художній колектив».

І знову нові перемоги!Вітаємо наших «перлинок» з гарним виступом та призовими місцями на Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Зоряна брама"

"Freedom" - 1 місце

"Енерджайзери" - 2 місце

"Ангели" – 3 місце.

Хореографічне мистецтво – заняття не для слабких.  В усі часи навчання хореографії – це велика, кропітка праця, результат якої не може бути швидким. Позитивний результат обов’язково буде, але у кожного є свій час для його досягнення. Такий час настав для хореографічної студії «Перлина» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького, керівник Ірина Марченко.

Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…» –  це завжди визначна подія у освітньо-культурному житті Київщини. Почесно навіть брати участь у цьому хореографічному форумі, а вже перемагати – тим більше!

30-31 жовтня 2017 року у селі Новосілки Києво-Святошинського районного будинку культури відбувся черговий фестиваль-конкурс, який зібрав десятки провідних хореографічних колективів з усієї області. Вони змагались у 5 номінаціях, поділених на декілька вікових категорій. Хореографічна студія «Перлина» у номінації «сучасний танець різних напрямків» виборола ІІ місце за танок «Енерджайзери» (І вікова категорія) та ІІ місце за композицію «За лісами, горами» (ІІІ вікова категорія)

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker