І знову нові перемоги!Вітаємо наших «перлинок» з гарним виступом та призовими місцями на Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Зоряна брама"

"Freedom" - 1 місце

"Енерджайзери" - 2 місце

"Ангели" – 3 місце.

Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…» –  це завжди визначна подія у освітньо-культурному житті Київщини. Почесно навіть брати участь у цьому хореографічному форумі, а вже перемагати – тим більше!

30-31 жовтня 2017 року у селі Новосілки Києво-Святошинського районного будинку культури відбувся черговий фестиваль-конкурс, який зібрав десятки провідних хореографічних колективів з усієї області. Вони змагались у 5 номінаціях, поділених на декілька вікових категорій. Хореографічна студія «Перлина» у номінації «сучасний танець різних напрямків» виборола ІІ місце за танок «Енерджайзери» (І вікова категорія) та ІІ місце за композицію «За лісами, горами» (ІІІ вікова категорія)

26 квітня хореографічна студія «Перлина», якою керує Ірина Марченко, зібрала своїх шанувальників та гостей на творчий звіт.

Колектив створений у 2007 році на базі Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. В його репертуарі –  естрадні, сучасні та сюжетні оригінальні композиції. Чисельний склад «Перлини», разом із підготовчою групою складає близько 100 вихованців віком від 4 до 16 років.  Вихованці студії є неодноразовими лауреатами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів, володарем Гран-прі.

Колектив має високий виконавський рівень, великий потенціал для подальшого зростання та безмежжя фантазії, творчих задумів та педагогічної майстерності керівника студії Ірини Марченко. Цікаві номери колективу відзначалися не лише відшліфованим виконанням, але й вдалим музичним супроводом і підбором костюмів.

14 жовтня в колонній залі Київської міської держадміністрації відбувся 84-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль для дітей та молоді “Осінні “Зоряні мости”.Молодша група “Перлини” (вік учасників 5-8 років) із номером “Енерджайзери” завоювала друге місце в номінації “естрадна хореографія”, а старші вихованці студії (12-14 років) із танцем “Ангели”  вибороли перше місце в номінації “сучасна хореографія”.Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі, в якому головувала Народна артистка України, доцент Київського університету культури і мистецтв, співачка  Алла Попова. Колектив нагородили сертифікатом на знижку на 1000 євро для літнього відпочинку в болгарському місті Кітен (повна вартість путівки на одного – 220 євро). Кожен учасник отримав диплом, а керівника привітали квітами.

19 березня в концертній залі Київського національного економічного університету проходив Всеукраїнський конкурс танцю «GoUpFest». Учасники хореографічної студії «Перлина» здобули три перших місця в номінації «сучасна хореографія» за виконання танцювальних композиції «Енерджайзери», «Freedom», «Showyourself» та 2 місце в номінації «сценічна хореографія» за танцювальну композицію «Ангели».

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker