Хореографічна студія «Перлина» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького вплела у віночок своїх досягнень загальнодержавне  визнання –  наказом Міністерства освіти і науки від 28.09.2018 № 1035 хореографічній студії «Перлина», керівник Ірина Марченко, присвоєно почесне звання  «Зразковий художній колектив».

Хореографічне мистецтво – заняття не для слабких.  В усі часи навчання хореографії – це велика, кропітка праця, результат якої не може бути швидким. Позитивний результат обов’язково буде, але у кожного є свій час для його досягнення. Такий час настав для хореографічної студії «Перлина» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького, керівник Ірина Марченко.

Обласний фестиваль-конкурс дитячих хореографічних колективів «Терпсихора запрошує…» –  це завжди визначна подія у освітньо-культурному житті Київщини. Почесно навіть брати участь у цьому хореографічному форумі, а вже перемагати – тим більше!

30-31 жовтня 2017 року у селі Новосілки Києво-Святошинського районного будинку культури відбувся черговий фестиваль-конкурс, який зібрав десятки провідних хореографічних колективів з усієї області. Вони змагались у 5 номінаціях, поділених на декілька вікових категорій. Хореографічна студія «Перлина» у номінації «сучасний танець різних напрямків» виборола ІІ місце за танок «Енерджайзери» (І вікова категорія) та ІІ місце за композицію «За лісами, горами» (ІІІ вікова категорія)

І знову нові перемоги!Вітаємо наших «перлинок» з гарним виступом та призовими місцями на Всеукраїнському конкурсі мистецтв "Зоряна брама"

"Freedom" - 1 місце

"Енерджайзери" - 2 місце

"Ангели" – 3 місце.

14 жовтня в колонній залі Київської міської держадміністрації відбувся 84-й Всеукраїнський конкурс-фестиваль для дітей та молоді “Осінні “Зоряні мости”.Молодша група “Перлини” (вік учасників 5-8 років) із номером “Енерджайзери” завоювала друге місце в номінації “естрадна хореографія”, а старші вихованці студії (12-14 років) із танцем “Ангели”  вибороли перше місце в номінації “сучасна хореографія”.Виступи конкурсантів оцінювало професійне журі, в якому головувала Народна артистка України, доцент Київського університету культури і мистецтв, співачка  Алла Попова. Колектив нагородили сертифікатом на знижку на 1000 євро для літнього відпочинку в болгарському місті Кітен (повна вартість путівки на одного – 220 євро). Кожен учасник отримав диплом, а керівника привітали квітами.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker