26 квітня хореографічна студія «Перлина», якою керує Ірина Марченко, зібрала своїх шанувальників та гостей на творчий звіт.

Колектив створений у 2007 році на базі Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. В його репертуарі –  естрадні, сучасні та сюжетні оригінальні композиції. Чисельний склад «Перлини», разом із підготовчою групою складає близько 100 вихованців віком від 4 до 16 років.  Вихованці студії є неодноразовими лауреатами обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів, володарем Гран-прі.

Колектив має високий виконавський рівень, великий потенціал для подальшого зростання та безмежжя фантазії, творчих задумів та педагогічної майстерності керівника студії Ірини Марченко. Цікаві номери колективу відзначалися не лише відшліфованим виконанням, але й вдалим музичним супроводом і підбором костюмів.

Хореографічна студія « Перлина» (керівник Марченко І.О. ) функціонує з 2011року, об'єднує понад 90 дітей  віком від 5 до 14 років. Репертуар гуртка різножанровий, складається з постановок сучасного напрямку, вивчення основ класичного та народно-сценічного танцю. Головним принципом творчої діяльності студії є орієнтація на особливості та вікові можливості дітей, розвиток їх здібностей та здатності займатися танцем, активізація позитивних емоцій, ініціативи, життєвого досвіду вихованців. Хореографічна студія  «Перлина» бере участь у концертах і фестивалях міста, є активним учасником  всеукраїнських та міжнародних фестивалів таких,  як міжнародний  фестиваль дитячої творчості «Рози Обзора»,  V та VІ Всеукраїнський фестиваль-конкурс аматорської творчості «Пісенні візерунки», обласний творчий дитячий марафон « Майбутнє України будуємо разом» та інші.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker