У Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді розпочав свою роботу гурток «Рукоділля», керівник Світлана Олександрівна Кондратенко. Дівчатка і хлопчики з різних шкіл міста не тільки навчаються робити красиві сувеніри, а й вчаться працювати в колективі, товаришувати, безконфліктно спілкуватися.

Успіх становлення нашої країни багато в чому залежить від рівня духовного розвитку підростаючого покоління. Ідеї, основи яких закладені К. Ушинським, В. Сухомлинським та іншими видатними педагогами про те, що першоджерелом розвитку людини є краса оточуючого світу і людська творчість, не втратили своєї актуальності і сьогодні. Саме в нинішніх умовах є дуже важливим становлення нової системи духовно-моральних цінностей, нового світогляду, який би базувався на глибоких культурно-духовних традиціях нашого народу. Майбутнє України залежить від того рівня духовності, доброти, уваги, турботи, який отримує від дорослих молоде покоління. Тільки високодуховна і високоморальна людина може з повною віддачею працювати в ім’я блага і процвітання України. Науці достеменно відомо – людина що творить добро, здатна до співчуття.

Виховання в молодого покоління почуття патріотизму, активної громадянської позиції в наш час визнано проблемами загальнодержавного масштабу. Патріотизм покликаний дати новий імпульс духовному оздоровленню народу. Навчально-виховна робота БХТДЮМ в цьому навчальному році проходить  під гаслом «Моя Батьківщина – то прадідів слава, єдина родина, єдина держава». На відкритих заняттях педагоги показують свої напрацювання адаптації методів та прийомів патріотичного виховання до особливостей кожного гуртка.

на базі ДНЗ «Сонечко»:

  • вівторок група «Казка» 10.00-10.45

                група «Капітошка» 10.45-11.30

  • четвер група «Казка» 10.00-10.45

                група «Капітошка» 10.45-11.30

Гурток "Рукоділля" був створений у 2010 році. Керівник гуртка - Лимаренко Наталія Михайлівна.
Мета гуртка –  розвиток творчих здібностей, просторового і абстрактного мислення, формування у гуртківців широкого загальнокультурного гуманістичного світогляду, високого рівня культури особистості.
На гуртку займаються  діти віком від 5 до 16 років у трьох вікових групах: молодша, середня і старша.
Гуртківці протягом року приймають участь у різноманітних виставках, фестивалях, обласних та всеукраїнських конкурсах, де неодноразово отримують призові місця.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker