Заняття гуртка Міська Рада Дітей Переяслава – молодший склад (керівник Ірина Омельяненко) відбулося у Всесвітній день доброти, тому і тема лідерських дебатів була «Що означає робити добро». В результаті обговорення юні лідери зробили висновок, що добро – це гарні вчинки для когось (людини або тварини), це універсальна мова, завдяки якій люди з різних куточків планети зможуть порозумітися одне з одним. На зображенні великого серця (що є символом цього дня) гуртківці склали своєрідний чек-лист добрих справ, серед яких: нагодувати безпритульних котиків та собачок, посміхнутися і подарувати цукерку перехожому, провідати бабусю, обійняти маму і сказати, що вона найкраща в світі, зателефонувати друзям і сказати, які вони чудові, – і з кожним таким простим  вчинком комусь стане краще. Творити добро зовсім не важко, але в результаті люди наповняються співчуттям та добротою один до одного. Тож, творіть добро і ви неодмінно відчуєте вдячність того, хто цього справді потребує!

Інтерактивно-інтелектуальна гра «Kahoot» відбулася 27 жовтня 2021 року у Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, яку для членів Міської Ради Дітей Переяслава провів Бован Андрій Васильович, учитель ЗОШ І-ІІІ ст. №3. Конкурсній частині передувала презентація та обговорення питання академічної доброчесності. Діти разом визначали, що таке доброчесність, її основні принципи, та важливість. Поняття «академічна доброчесність» є всеохоплюючим. Воно стосується не лише загальної корпоративної культури навчального закладу, а й у той же час і внутрішньої культури самої особистості.

День української писемності та мови відзначали в гуртку Міська Рада дітей Переяслава – молодший склад (керівник Ірина Омельяненко). Розпочали заняття із компліментів українській мові, які записували на пелюсточках квітки. А надалі були вікторини – пізнавальні та розвиваючі, відгадування народних загадок, ігри зі словами та дебати про функції мови в житті лідера дитячого самоврядування, в яких із задоволенням взяли участь усі гуртківці. Юні лідери Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді зробили висновок, що знання рідної мови та вміння нею користуватися – це шлях до всебічного розвитку людини та потужний засіб об`єднання громадян країни. Любіть та вивчайте українську мову, спілкуйтеся нею, бо підтримуючи цей наш національний скарб, ми об’єднуємо і зміцнюємо Україну!

І для дорослих, і для дітей найкращим способом навчання є гра. Це і змагання, і суперництво, і бажання стати переможцем у певних активностях. Старшокласники також легко засвоюють знання і розвивають навики в грі. Саме тому освітній процес гуртка «Міська Рада Дітей Переяслава» (МРДП) Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді побудований з використанням ед'ютейнменту (технологій ігрового навчання). Ця педагогічна технологія включає різноманітні форми освіти без примусу, освітні розваги, сприяє відтворенню і засвоєнню суспільного досвіду у всіх його проявах: знаннях, навичках, уміннях, емоційно-оціночній діяльності.

19 жовтня 2021 відбулося онлайн-зібрання лідерської студії обласної ради дітей Київщини (ОРДК) «Творимо себе! Творимо Україну!». Діти познайомилися між собою, з роботою ОРДК, обговорили план спільної роботи. Було оголошено про початок виборчого процесу на посади віце-спікера та голів фракцій ОРДК. Від Переяславської територіальної громади членами ОРДК стали члени Міської Ради Дітей Переяслава – Бабренок Наталія, Карпенко Яна, Корж Наталія, Холошевська Вікторія, Циганок Єлизавета. 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker