14 травня 2022 року вихованці Міської Ради Дітей Переяслава долучилися до міського благодійного ярмарку-продажу hand-made виробів на підтримку Збройних сил України. Діти-лідери організували для юних жителів Переяславської громади локації фейс-арту та дитячих розваг.

26 січня 2022 року в онлайн студії  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини» у рамках Школи координаторів органів учнівського самоврядування відбулася івент-студія для координаторів територіальних органів учнівського самоврядування Київської області «5 рівнів лідерства: права, відносини, результат». Модераторами івенту були Людмила Шевченко – заступник директора КЗ КОР ЦТДЮК та Олена Лісовенко – координатор Обласної ради дітей Київщини (ОРДК).

У віці 14-15 років більшість підлітків вперше серйозно замислюються про майбутню професію. Лише 15% старшокласників мають чітке уявлення про те, чим вони хочуть займатися у дорослому житті, стільки ж зовсім не мають найменшого уявлення про свою майбутню професію, а решта 70% розуміють, що вибір робити треба, але не знають, який саме. Сьогодні часто буває так, що, закінчивши ВНЗ, випускник пов’язує свою трудову діяльність зовсім з іншою спеціальністю.

День Соборності України вихованці гуртка Міська Рада Дітей Переяслава - молодший склад (керівник Ірина Омельяненко) відзначали пізнавальним історичним екскурсом «Україна соборна та незалежна», під час якого згадали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.


25 грудня відбулася різдвяна зустріч вихованців гуртка «Міська рада дітей Переяслава- молодший склад» (керівник Ірина Омельяненко). Гуртківці провели товариський суд над роком, що закінчується, звинувачуючи 2021 в продовженні війни на сході України та пандемії ковід, в незручностях карантину,у шкільних чи спортивних невдачах, непорозуміннях із батьками та друзями. Але сторона захисту зуміла знайти багато позитивного: це багато нових друзів, набутих умінь, досвіду публічних виступів, перемоги в конкурсах та стипендії міської ради, веселі пікніки, цікаві заняття в гуртках та інше. Потім усі разом складали плани на майбутній рік, робили один одному компліменти, розважалися та дивилися різдвяну казку.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker