Місто Переяслав – Хмельницький відоме  як  в Україні, так  і  далеко за її межами.  Туристів  приваблюють рідкісні історичні цінності, зібрані  в НІЄЗ «Переяслав», дивовижні  краєвиди, відмінний  екологічний  стан. 7 лютого 2018 року члени Міської Ради Дітей Переяслава  зініціювали  та провели  фотопроект  «Мій Переяслав»,  основне завдання якого -  показати і прорекламувати  незаангажовані  місця і краєвиди нашого міста,   свої улюблені місця  для відпочинку.  Популярними  у дітей-лідерів є  центральна площа міста,  стадіон,  каток, центральний  парк.  Влітку діти відпочивають на річці Трубіж ( «Стара гребля», «Білий міст», «Вальок») та на Дніпрі. Дитячі світлини  ще раз довели, що ми -  жителі мальовничого, квітучого, чистого та безмежно  красивого міста.

27 грудня 2017 року  члени Міської Ради Дітей Переяслава провели у БХТДЮМ новорічну лідерську вечірку. Тридцять дітей-лідерів зібралися разом, щоб  своєю дружньою родиною весело  провести 2017  та зустріти 2018 рік. Багато планів  і проектів  уже реалізовано, але  невичерпною є ініціатива  і творчість дітей. Багато  цікавої і корисної роботи  ще попереду.

Подякою за роботу дітям-лідерам  були    новорічні подарунки від Переяслав-Хмельницької міської ради.

6 грудня  2017 року у Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді  міста Переяслава-Хмельницького  відбувся  міський фестиваль «Світ без насильства»,  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля», організований членами Міської Ради Дітей Переяслава. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу, чинить насилля  щодо неї. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація, приниження. Ми вже звикли сприймати насильство, як щось неминуче. Але ж  прояви насильства порушують права людини, принципи  вільного та справедливого існування. І коли насильство чиниться поруч з нами, чи у нас в домі, в школі, на вулиці, ми повинні зупинити його  і  ми разом зможемо зупинити його.

Ці дні завжди пов’язані з дивом, а в чудеса хочеться вірити завжди. Найпершим зимовим святом можна сміливо вважати День Святого Миколая, день покровителя дітей.

Вже стало хорошою традицією для лідерів МРДП перед Новим роком в день Святого Миколая відвідувати дітей дошкільного закладу «Калинка». Лідери Міської Ради Дітей Переяслава  Самохатній Дмитро, Бездольна Інна, Стеценко Аліна, Нечипоренко Анна, Овсієнко Дарина, Шаменко Анна та  Яценко Вікторія провели казкове свято «Дарунки Святого Миколая».  Діти з великим задоволенням зустріли Святого Миколая, розказали йому віршики, а натомість отримали подаруночки. Також зі Святим Миколаєм водили хороводи, танцювали та гралися.

13 грудня 2017 року члени Міської Ради Дітей Переяслава зустрілися з  волонтером організації «Акція спокути – служба в  справі миру» Карлом-Теодором  Лойшнером, вісімнадцятирічним юнаком з Німеччини.

Діти-лідери  цікавилися життям німецької  молоді, їх освітою,  вибором професії та здобуттям вищої освіти. Карл-Теодор  розповів для чого він займається волонтерством, з якою метою  на цілий рік приїхав в Україну. Ділова зустріч молоді закінчилася грою-розминкою «Хто я?»,  мозковим штурмом, вправою  «Переклади слово».

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker