В Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді вагоме місце в освітньому процесі займають гуртки для виявлення та розвитку сучасного покоління лідерів. В гуртку  «Міська Рада Дітей Переяслава - молодший склад» (МРДП –МС), керівник Ірина Омельяненко, школярі 6-8 класів пізнають свої можливості та навчаються їх вдосконалювати, відпрацьовують навички командної роботи, ораторського мистецтва, медіації та самопрезентації. А ще – навчаються бути дієвими громадянами України.

12 лютого 2021 року у Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді для  членів Міської Ради Дітей Переяслава було проведено вечірку до Дня Святого Валентина. Ініціаторами та організаторами вечору виступили самі  дівчата. Ведучими були Кріпак Олександра, Бібік Карина, Карпенко Яна, які вправно справилися зі своєю роллю, хоча і були в цьому амплуа вперше.  Роль модераторів у процесі підготовки та проведення вечірки взяли на себе  Нечипоренко Катерина та  Думан Аліна. З функцією звукорежисера вперше бездоганно справилася Рудницька Ірина.  Ця вечірка – нова традиція МРДП.  Як сказали  дівчата-ведучі:

Члени МРДП навчаються і гарно працювати, і гарно відпочивати. Зимові канікули розпочалися весело, корисно і пізнавально – спільна поїздка в місто Київ. Це і Урядовий квартал з святковою атмосферою на вулиці Банковій біля Офісу Президента України, і Софіївська площа з Головною ялинкою України, і, звичайно, Хрещатик, Майдан Незалежності та вулиця Інститутська зі своєю трагічною історією, яку ми не маємо права не знати і яку ми не маємо права забувати. А потім – активний відпочинок на великій ковзанці.

02 лютого 2021 діти-лідери Міської ради Дітей Переяслава  - молодший склад (МРДП –МС), керівник Ірина Омельяненко, приєдналися до заходу «Авдіївська зима – 2017», приуроченого 4-й річниці загибелі Героя України Андрія Кизило, Леоніда Дергача та ще восьми загиблих бійців під м. Авдіївка. Захід відбувався в онлайн-форматі за участі дітей-лідерів Київської та Донецької областей. Бійці «Чорної бригади» згадували про зимову бойову операцію 2017 року в Авдіївці. Родини загиблих також були учасниками зустрічі, розповідаючи про своїх синів, батьків, чоловіків, які віддали своє життя під час військових дій.

У МРДП, як і в кожної родини, є свої традиції, які не змінюються уже протягом 10 років. Одна з них – новорічні посиденьки. Дитячій креативності немає меж – локацію «Сюрпризів» змінює «Таємничий Санта», локація «Улюблені смаколики» непомітно змінюється розважально-ігровим драйвом. 

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker