Шкільні канікули…Чим займаються наші  діти?... Де, з ким і як проводять свій вільний час?… Цими  питаннями  переймаються усі  дорослі – і вчителі, і батьки. А шкільна молодь  міста Переяслава-Хмельницького вирішує це питання по своєму. Діти-лідери, члени Міської Ради Дітей Переяслава самі придумують, обговорюють, ініціюють, агітують, пропагують, організовують і завжди щось проводять.

2 жовтня Міська рада дітей Переяслава – молодший склад (МРДП –МС),координатор Ірина Омельяненко, свою зустріч провели в мальовничому куточку міста біля річки Трубіж.

Спочатку, як справжні лідери, яким не байдуже в якому місті жити, вони прибрали територію від сміття.

Скільки в Україні наркоманів – вирахувати складно. У МОЗ заявляють, що лише ін'єкційні, тобто важкі психотропні речовини, вживають близько 350 тисяч людей. А за даними незалежних експертів, кількість наркоманів може становити від одного до півтора мільйона українців. Останні роки Україну охопила хвиля безконтактного розповсюдження наркотичних речовин, що дає можливість придбати будь-який наркотик за лічені хвилини. У кожному районі міста Переяслава-Хмельницького  ми почали помічати дивні написи на будівлях, огорожах, зупинках.

Члени Міської Ради Дітей Переяслава активно включилися до роботи в переддень святкування Дня міста. 19 вересня 2019 року провели екологічну акцію – посадили дерева Катальпи на Алеї Пам’яті на Меморіальному кургані Слави. У акції взяли участь і гості нашого міста – члени делегації, представники вокального ансамблю «Сузір’я» Нікольської районної музичної школи на чолі із виконавчим директором Місцевої асоціації органів місцевого самоврядування «Крок громад» Сергієм Молоновим та керівником ансамблю Валентиною Лозінською.

Міська Рада Дітей Переяслава Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, яскравими справами продовжує святкувати День міста Переяслава-Хмельницького. Барвистим, сповненим дитячого сміху бачать юні лідери майбутнє рідного міста. І це майбутнє розпочали творити уже сьогодні, реалізовуючи проект «Переяслав в кольорах».

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker