До колективної творчої справи Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «30 барв салюту творчості рідному місту» 14 вересня долучилися гуртківці Міської Ради Дітей Переяслава – молодший склад (МРДП-МС), керівник Ірина Омельяненко. Вони пройшли фотоквест «Пам`ятні місця Переяслава». Їх маршрут пролягав  місцями, які зберігають пам`ять про відомих людей, доля яких пов`язана із Переяславом, це архітектурні пам`ятки та місця історичних подій, чудові мальовничі куточки рідного міста.

Міська Рада Дітей Переяслава – молодший склад (МРДП-МС) Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді 11 вересня  вітала своїх нових гуртківців. В мальовничому куточку Переяслава, на березі річки Трубіж, проходив лідерський пікнік. Ігри на знайомство, комунікацію та  згуртування, конкурси-випробування для командної взаємодії, вогнище та спільне приготування страв для пікніка – це гарна можливість відкрити у собі щось нове, познайомитись та цікаво провести час. На знак приєднання до МРДП-МС нові учасники отримали магнітики - смайлики. Керівник гуртка Ірина Омельяненко закликала усіх до цілеспрямованої праці над собою, щоб набути і відточити певні лідерські якості,  ефективно і толерантно спілкуватися в команді, уміти долати труднощі: адже усі компетентності, отримані під час роботи в МРДП– надійний старт до лідерства у дорослому житті й запорука життєвого успіху.

22 серпня 2021 року, на запрошення Національна асоціація дорожників України, вихованці Переяславського будинку художньої творчості - лідери Міської ради дітей Переяслава відвідали змагання з ралі-кросу між дорожньо-будівельними компаніями України NADU RACING GAMES. Ралі-крос – це яскраві перегони з контактною боротьбою на змішаному покритті треку з трампліном та завзятим суперництвом професійних пілотів.

Окрім трьох гоночних заїздів з загальним стартом, трампліном та контактною боротьбою, на заході було безліч різноманітних розваг:

Івент-студію для координаторів учнівського шкільного самоврядування Переяславської громади «Педагогічний супровід учнівського самоврядування» провела Ніна Товкун, директор Переяславського будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді, координатор Міської Ради Дітей Переяслава (МРДП). Вона зробила презентацію основних проєктів МРДП, реалізованих у минулому навчальному році.  Ніна Іванівна акцентувала увагу педагогів на співпраці з дітьми-лідерами на правах партнерів, консультантів, коучів, координаторів для надання методичної, консультативної та  практичної допомоги, контролю дотримання учасниками учнівського самоврядування правил законності, субординації, реальності прийнятих рішень. На завершення роботи Н.І. Товкун закликала усіх присутніх делегувати своїх лідерів до Міської Ради Дітей Переяслава, щоб зробити шкільне життя цікавішим, змістовнішим та об`єднати учнівських лідерів громади для роботи у спільних проєктах.

В Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді вітали випускників, лідерів Міської Ради Дітей Переяслава. Директор БХТДЮМ, координатор МРДП, Ніна Іванівна Товкун вручила випускникам Свідоцтва про позашкільну освіту, Подяки за реалізацію лідерських програм та проєктів, Грамоти за перемоги в обласних та Всеукраїнських конкурсах (вихованці МРДП взяли участь в 11 конкурсах, підготувавши  39 творчих та науково-дослідницьких робіт, які отримали І місць – 2, ІІ місць –3, ІІІ місць – 4)

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker