Мій Переяслав

Місто Переяслав – Хмельницький відоме  як  в Україні, так  і  далеко за її межами.  Туристів  приваблюють рідкісні історичні цінності, зібрані  в НІЄЗ «Переяслав», дивовижні  краєвиди, відмінний  екологічний  стан. 7 лютого 2018 року члени Міської Ради Дітей Переяслава  зініціювали  та провели  фотопроект  «Мій Переяслав»,  основне завдання якого -  показати і прорекламувати  незаангажовані  місця і краєвиди нашого міста,   свої улюблені місця  для відпочинку.  Популярними  у дітей-лідерів є  центральна площа міста,  стадіон,  каток, центральний  парк.  Влітку діти відпочивають на річці Трубіж ( «Стара гребля», «Білий міст», «Вальок») та на Дніпрі. Дитячі світлини  ще раз довели, що ми -  жителі мальовничого, квітучого, чистого та безмежно  красивого міста.

Обговорюючи та підводячи підсумки фотопроекту, ми побачили , що більшість молоді любить проводити свій вільний час саме на центральній площі.  Теплої пори  у центрі міста  відпочивають  і діти, і дорослі. Тож у нас виникла пропозиція щодо реконструкції центральної площі міста. А саме: організувати розважально-ігрову зону для молодих мам з малятами, дітей, підлітків та молоді;  збільшити кількість лавок та ліхтарів;  забезпечити  легкий, ненав`язливий музичний фон;  встановити електронну дошку оголошень, яка інформуватиме мешканців міста про найближчі заходи та події; підготувати місця, захищені він дощу та палючого сонця.

Ми сподіваємось , що  міська влада підтримає  нашу пропозицію, і спільними зусиллями  ми  будемо робити наше місто  ще кращим.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker