«Зустріч поколінь, обпалених війною…»

4 травня 2018 року  у  Будинку художньої  творчості дітей,юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького   члени Міської  Ради  Дітей Переяслава провели свято «Зустріч поколінь, обпалених війною…», приурочене  Дню Перемоги  та  Дню  пам`яті та примирення. На зустріч з дітьми-лідерами  прийшли  ветерани Другої світової війни, діти, народжені в неволі, воїни – афганці,  учасники АТО.  Запрошеними  на святі  були  міський голова Тарас Костін, заступник міського голови Валентина Губенко, працівники відділу освіти, методичного кабінету, педагоги позашкільних навчальних закладів, учителі та учні ЦПТО та ЗОШ І-ІІІ ст.№2.

Летять-відлітають у вічність роки. Але, скільки б їх не минуло, не зітруть вони  у людській пам’яті спомини про ті  війни, які пережив і переживає наш український народ,  не зітруть імена героїв. Усі вони любили життя, любили своїх батьків, своє місто, село. Були вірними дру­зями, жили щасливо і мріяли про майбутнє. Та не всім судилося повернутися до рідних домівок.

Час… У кожного з нас із ним свої рахунки, а в України – особливі: більше 350-ти років боротьби за Незалежність! І ось XXI ст. Вибух непокори і гідності проти тих, хто ціною брехні і хворих амбіцій хотів повернути Україну назад в рабство. Та воля людей і прагнення до цивілізованого людського життя перемагає.

Слова, сказані дітьми, розчулили  не лише гостей свята, а й самих лідерів.

«Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам'ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі»,- звучало з дитячих вуст.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker