Лідерські випробування для МРДП -МС

24 жовтня у  Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького пройшли лідерські випробування для молодшого складу Міської ради дітей Переяслава (МРДП –МС, координатор Ірина Омельяненко).

Захід проходив у формі   комунікативної естафети. ЇЇ ведучими були члени МРДП креативний інтелектуал Антон Тясько та  енергійна, щира та відповідальна Ліза Ховайло. Організовуючи конкурси та ігри, вони показали роботу лідера в дії.

Молодші лідери, демонструючи свою індивідуальність та творчість, робили авторські витинанки, змагалися у промовлянні скоромовок, «відсіювали» якості, які допоможуть бути справжнім лідером, із закритими очима зображували геометричні фігури, та показували командну роботу, демонстрували дар переконання, рекламуючи «секретні» скриньки, плели комунікативну павутину та передавали «братину» по колу. Були обговорені плани на найближче майбутнє, основні напрямки діяльності Міської ради дітей Переяслава.

На завершення  Антон та Ліза символічно «посвятили у лідери» присутніх  і побажали докласти максимум зусиль, щоб реалізувати свої задуми і зробити шкільне життя та життя БХТДЮМ  насиченим і цікавим.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker