Лідерський бал «Halloween»

26 жовтня 2018 року  члени  Міської Ради Дітей Переяслава організували та провели лідерський бал «Halloween», у якому взяли участь 162 особи - учні ЗОШ І-ІІІ ст.№1, №2, №3, №4, №5, №7, гімназії, ліцею-інтернату, ЦПТО. Приємно було бачити на вечорі  випускників МРДП, які зараз навчаються  у ВУЗах Києва та Переяслава-Хмельницького.

Хелловін -  одне з найдавніших свят, яке походить від стародавнього кельтського свята жнив та днів мертвих. Традиція святкування цього свята виникла ще понад 2 тисячі років тому. Древні кельти, які жили на території сучасної Великої Британії, ділили рік на дві частини – світлу і темну (літо і зиму). І коли темна частина змінювала світлу (наприкінці жовтня), у кельтів починалися гучні гуляння – Самайн. Традиційними кольорами Хелловіну є чорний, який символізує смерть і темноту ночі, і помаранчевий – символ збору урожаю в році, що минає. Після прийняття християнства у IX столітті 1 листопада почали відзначати День усіх святих. Англійською мовою День Усіх Святих  звучить як All Hallows' Day. Або простіше – Halloween.

Ведучими ЛБ були Тяско Антон і Тетеря Вероніка, які пізнавально і креативно  проінформували присутніх з історією запровадження  та відзначенням свята Хелловіна у різних країнах світу. Харченко Анна і Нечай Софія  зуміли цікаво, весело і невимушено  провести ігровий блок свята. Щиро і тепло учасники  зустрічали виступи Радевич Соломії, Павлюк Анни, Якубовської Вікторії. Усі учасники лідерського балу дотрималися дрес-коду, який пристально перевіряла і доповнювала  Андрієвська Вікторія. Королем і королевою балу стали Слива Юрій та Алєксєєва Єва, образи яких були найкреативнішими. Діджеєм лідерського балу був незмінний Сандига Віталій.

Дякуємо  адміністрації та працівникам НЦК «Зустріч» за  надану можливість  провести лідерський бал  у приміщенні закладу.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker