Змагання з ралі-кросу

22 серпня 2021 року, на запрошення Національна асоціація дорожників України, вихованці Переяславського будинку художньої творчості - лідери Міської ради дітей Переяслава відвідали змагання з ралі-кросу між дорожньо-будівельними компаніями України NADU RACING GAMES. Ралі-крос – це яскраві перегони з контактною боротьбою на змішаному покритті треку з трампліном та завзятим суперництвом професійних пілотів.

Окрім трьох гоночних заїздів з загальним стартом, трампліном та контактною боротьбою, на заході було безліч різноманітних розваг:

  • Авіашоу – надзвичайний політ з фігурами вільного та вищого пілотажу від досвідченого авіаційного пілота.
  • Дріфт-шоу – показовий виступ професійного дріфтера.
  • Стант-шоу – екстремальні трюки на мотоциклах від двох стантрайдерів.
  • Дріфт-таксі – можливість побути пасажиром дріфт боліду.
  • Виступи від найтитулованійшої команди чірлідерів.
  • Дитяча зона – наймолодшим глядачам теж було чим зайнятись – від стрибків на батуті до участі у змаганні на біговелах та самокатах.
  • Гоночні симулятори – можливість відчути себе пілотом і позмагатись з іншими у мистецтві керування гоночним авто.

Поїздка на змагання з ралі-кросу NADU RACING GAMES була і відпочинком і, водночас, корисною для дітей. На сьогодні 80% випускників шкіл ще не визначилися з вибором своєї майбутньої професії . Діти вступають у ВУЗи і навчаються не завжди там, де мріяли, а там, куди проходять за результатами ЗНО. Згідно статистики, найбільш популярними напрямками вступу сьогодні є право, лінгвістика, фінанси. А саме дорожні професії не дуже популярні у сьогоднішніх випускників. Тому такі заходи надзвичайно важливі для профорієнтації сьогоднішніх старшокласників. А ще діти отримали заряд позитиву, драйву, сплеск емоцій перед новим навчальним роком.

Щиро вдячні Національній асоціації дорожників України та її Президенту Миколі Березовському за організацію, запрошення, неочікувані сюрпризи та подарунки. Вітаємо команду Автомагістраль-Південь з перемогою!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker