До Міжнародного для балету в студії сучасного танцю було проведено інтерактивні заняття «Говоримо танцем!», на яких діти мали змогу переглянути фрагмент балету Лускунчик, дізнатися більше про класичний танець, спробувати себе в ролі маленьких балерин, а також передати емоції через хореографію.

Вихованці студії сучасного танцю «Шоколад» прийняли участь у концерті до дня святого Миколая. Діти представили 3 хореографічні композиції. Старша вікова група продемонструвала серйозний танець «Голос», головною ідеєю хореографічної композиції: «Ми не німі, в нас голос є, і він вже лунає.»

Молодша група продемонстрували танець «Подорож до Індії». В даній композиції діти намагалися передати позитив, радість, традиції та культуру цієї чудесної країни-сонця.

1. Керівники гуртків будинку художньої творчості дуже люблять навчатися, обмінюватися досвідом. Керівник студії сучасного танцю «Шоколад» Анна Романівна теж не стала виключенням, тож відвідала місто Чернігів, де переймала досвід в інших педагогів різних напрямків.

Листопад є дуже продуктивним для вихованців студії сучасного танцю «Шоколад», адже після літніх канікул пройшло вже достатньо часу, щоб прийти у форму та хизуватися новими вміннями. Цей місяць також є складним як для дітей, так і для педагога, адже йде активна підготовка номерів і костюмів до новорічного концерту.

Студія сучасного танцю «Шоколад» це молодий, дружний колектив. На день відкритих дверей діти працювали в командах, що дало змогу ще більше зблизитися, знайти нових друзів та більш краще пізнати одне одного поза хореографічним класом.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker