"Шоколад"

Підсумкові заняття студії сучасного танцю «Шоколад»

В Переяславському будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді студія сучасного танцю «Шоколад», керівник Анна Наконечна, – наймолодша, але вже відома своїми хореографічними композиціями та дружньою співпрацею педагога,  вихованців та їх батьків. Анна Романівна прагне безперервно покращувати свої танцювальні та педагогічні уміння, беручи участь у майстер-класах відомих хореографів, відвідуючи онлайн-вебінари та проходячи дистанційні практикуми. На  цікавих та динамічних заняттях вихованці послідовно вдосконалюють  координацію рухів,  вирівнюють поставу та підвищують тонус тіла, виробляють пластику та гнучкість, опановують ази сучасної хореографії. Молодий педагог  виховує  особистість кожної дитини, формує віру у власні сили та можливості. Вихованці студії сучасного танцю «Шоколад» у 2020-2021 н.р. взяли участь у  чотирьох конкурсах, підготувавши 9 творчих  робіт, та  отримали доволі високі результати: І місць – 1, ІІ місць – 1, ІІІ місць – 2.

7 червня Анна Наконечна провела підсумкові заняття  студії. Її вихованці демонстрували набуті під час навчання навички розминки та тренажу, виконання хореографічних вправ та спеціальних завдань. Злагодженість, чіткість виконання інструкцій, майстерна імпровізація та координація рухів під час творчих завдань показали  індивідуальні досягнення кожного гуртківця. За перші успішні кроки в опануванні сучасної хореографії вихованці студії отримали Подяки адміністрації БХТДЮМ. А батьки привітали своїх творчих дітей із закінченням навчального року , підготувавши для них солодке частування.

Бажаємо подальшого послідовного та системного розвитку юних танцівників «Шоколаду», успішної участі у конкурсах, фестивалях та творчих проєктах.    А, щоб реалізувати це побажання, спочатку зичимо   Анні Романівні та її вихованцям  добре відпочити під час літніх канікул, набратися сил, отримати багато позитивних вражень та ідей!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker