30 травня 2018 року  в  музеї Трипільської культури, відбувся майстер   клас з петриківського  розпису, який провела  керівник гуртка Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді  Марія Губар. У майстер класі взяли участь учні  п’ятих, шостих класів гімназії. Зачаровані роботою діти не помітили як пролетів час. Дітям сподобався майстер  клас, вони пообіцяли продовжити вчитися цьому виду розпису з нового навчального року  вже у стінах БХТДЮМ.

Колись традиції та секрети майстерності писанкарства передавалися з покоління в покоління, від бабусі до онуки. В Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького робити писанки навчали на гуртку «Петриківський розпис», керівник Марія Губар.

Підсумкове відкрите заняття з писанкарства на тему «Пам’ятаємо і бережемо минуле. Писанка – оберіг» Марія Миколаївна провела напередодні Великодня.

24 листопада 2016 року в Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді відбувся майстер-клас з петриківського розпису в рамках Всеукраїнського молодіжного мистецького соціально-екологічного форуму «Біле озеро». Вихованці гуртка «Петриківський розпис» разом зі своїм керівником Розовик Катериною Володимирівною з задоволенням поринули у світ мистецтва. Діти не тільки теоретично познайомилися з різними техніками розпису, а й мали змогу практично їх застосувати.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker