8 березня – це свято, якого з нетерпінням чекають і дорослі, і діти. Мами та бабусі, тьоті  та сестрички отримують привітання, подарунки, листівки і сюрпризи до Міжнародного жіночого дня.

15 березня 2019 року  керівник гуртка «Сувенір»  Будинку художньої творчості дітей,юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького Світлана Кондратенко  у Музеї козацької слави  провела майстер-клас  по  виготовленню  патріотичних  браслетів із стрічок для воїнів АТО. До виготовлених власноруч подарунків для наших захисників Батьківщини діти передали свої листи зі словами вдячності та побажаннями здоров’я, перемоги та миру.

Переважна більшість вихованців гуртка бісероплетіння «Сувенір»(керівник Ірина Омельяненко), опановуючи різні техніки, стають палкими прихильниками бісерного мистецтва  – одразу і надовго. Секрет простий: плетіння бісером – це дуже захоплююча справа, яка дає змогу створювати найрізноманітніші речі: іграшки, дерева, кулони, браслети, обкладинки для книжок, декоративні композиції, прикраси для одягу та побуту, які дарують радість і автору цих речей, і тому, хто отримує їх у подарунок.

Найбільше юні майстри люблять бісерну флористику.  Завдяки багатству природи і фантазії створено величезну різноманітність таких творінь. Копіюючи живу природу і додаючи своє світовідчуття, умільці бісероплетіння створюють унікальні і розкішні вироби. Літня спека чи сніговій, весняний дощ або тихий листопад – не важливо, яка погода за вікном, якщо вдома у тебе міниться кольорами веселки яскраве деревце з бісеру. Схоже на крижану скульптуру, дивовижну квітку чи всипаний бруньками сад, бісерне дерево створить настрій на будь-який смак і будь-яку пору року! 

Вихованці гуртка бісероплетіння «Сувенір» (керівник Ірина Омельяненко) перше травневе заняття  провели в мандрівці із зупинками в  історичних та барвистих життєдайних природних  місцях рідного Переяслава.

Гуртківців вклонилися загиблим у ІІ світовій війні землякам, зупинилися біля пам`ятного знаку на місті будинку відомого на увесь світ  письменника Шолом Алейхема. А під час пікніка та розваг на улюбленому місті біля Трубежа  вчилися взаємодіяти з природою, не порушуючи її гармонії та краси.

Українці успадкували багатющий скарб народних традицій, в яких закладено мудрі настанови щодо способу життя, взаємин  між людьми.

Заняття-вечорниці в гуртку бісероплетіння «Сувенір» з народними  масовими іграми, веселими конкурсами, жартівливими ворожіннями об`єднало вихованців багатьох гуртків  Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава-Хмельницького. Господиня вечорниць, заступник директора, керівник гуртка бісероплетіння «Сувенір» Ірина Омельяненко ніби «розсунула» рамки часу і дозволила присутнім стати учасником веселих розваг, побачити елементи традиційних ворожінь і навіть повчитися готувати борщ. А смачні вареники з різними начинками (і навіть монеткою) віщували старшокласницям та неодруженим педагогам БХТДЮМ щасливу долю, люблячого чоловіка, достаток в родині та багато діточок «як у маківці зерняток». Також хлопці кусали традиційну андріївську калиту.

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker