День варення в гуртку бісероплетіння

В третьому тисячолітті, під час наукового та технічного прогресу без знань не обійтися жодному із нас. Та й кожен повинен досягти своїх вершин у житті.  Це не завжди легко й просто, тому що все досягається великими зусиллями волі і фізичними навантаженнями, а це мають лише ті, хто здоровий фізично і духовно. Недаремно кажуть: «В здоровому тілі – здоровий дух».  Ось про такі важливі речі жартома і всерйоз йшла мова на годині дозвілля «День варення» гуртка бісероплетіння  «Сувенір» Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді міста Переяслава (керівник Ірина Омельяненко).

Розпочали годину дозвілля з психогімнастики, потім в ребусах відшукали «зашифровані» вітаміни, фрукти та ягоди, відгадували та складали загадки про них. Після веселих конкурсів та вправ діти робили висновки про необхідність дотримуватися здорового способу життя та харчування.

І ось, нарешті, довгоочікуваний конкурс знавців варення, в якому із зав`язаними очима діти відгадували на смак солодкі шедеври із ягід та фруктів. Але ніхто, навіть авторитетний директор БХТДЮМ Ніна Іванівна, не впізнали заморожене варення із порічок, яке приготувала мама Наталі Лук`яновець. Вірчич Дар`я теж здивувала усіх варенням із кабачка, апельсина та лимона.

Змагаючись,  діти пригадували, які смачні страви можна приготувати із свіжих фруктів. Підсумком цієї гри стало приготування фруктового салату.

А висновком такої виховної розваги стало складання віршика:

Щоб росли ми дужими, 

Не будьмо до себе байдужими.

Здоров’я своє бережімо, 

 З вітамінами дружімо!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker