Конкурс бісерних дерев

Переважна більшість вихованців гуртка бісероплетіння «Сувенір»(керівник Ірина Омельяненко), опановуючи різні техніки, стають палкими прихильниками бісерного мистецтва  – одразу і надовго. Секрет простий: плетіння бісером – це дуже захоплююча справа, яка дає змогу створювати найрізноманітніші речі: іграшки, дерева, кулони, браслети, обкладинки для книжок, декоративні композиції, прикраси для одягу та побуту, які дарують радість і автору цих речей, і тому, хто отримує їх у подарунок.

Найбільше юні майстри люблять бісерну флористику.  Завдяки багатству природи і фантазії створено величезну різноманітність таких творінь. Копіюючи живу природу і додаючи своє світовідчуття, умільці бісероплетіння створюють унікальні і розкішні вироби. Літня спека чи сніговій, весняний дощ або тихий листопад – не важливо, яка погода за вікном, якщо вдома у тебе міниться кольорами веселки яскраве деревце з бісеру. Схоже на крижану скульптуру, дивовижну квітку чи всипаний бруньками сад, бісерне дерево створить настрій на будь-який смак і будь-яку пору року! 

Конкурс бісерних дерев нещодавно відбувся  в гуртку бісероплетіння «Сувенір». Невеличкі копії справжніх дерев та фантазійні барвисті рослини були оглянуті членами журі та гостями гуртка. Беззаперечним володарем Гран Прі став Рома Лябах з його композицією «Виноград». Переможцями у своїх вікових категоріях стали Марта Лис, Даша Вірчич, Іра Голуб, Вероніка Іващенко, Катя Бородіна та Наташа Лукьяновець.

Вітаємо переможців! Ви надія та резерв успіху Будинку художньої творчості дітей, юнацтва та молоді. А це ваш перший крок до майбутніх досягнень!

2011. Custom text here
Joomla 1.7 templates free by Joomla Template Maker